Εμφάνιση ενός μόνο μηνύματος
  #8  
Παλιά 30-08-12, 23:00
Το avatar του χρήστη Nick74
Nick74 Ο χρήστης Nick74 δεν είναι συνδεδεμένος
Senior Member
 
Εγγραφή: 26-12-2011
Περιοχή: Περαμα
Μηνύματα: 4.452
Προεπιλογή

Παράθεση:
Αρχική Δημοσίευση από leda Εμφάνιση μηνυμάτων
αντιχλωριωση και το φιλτρο(δεν μου απαντας κιολλας),αντεχουν ετσι οπως τα εχω με σκετο νερο βρυσης ,μεχρι αυριο?


για το φιλτρο δε μπορω να απαντησω γιατι χωρις να εχω χρυσοψαρα παρα μονο θεωρητικες γνωσεις μου φαινεται μικρο, αλλα πρεπει να γινει αναγνωριση ειδους απο καποιον που ξερει αυτα τα ψαρια γιατι αλλα γινονται 30 ποντους και αλλα πανω απο μισο μετρο.
Οπως και να χει αν ειναι ειδος που μενει μικρο ισως μπορει να τα βαλεις σε ενα 150ρι αλλα και παλι λογο των ρυπων τους μου μοιαζει πολυ μικρο το φιλτρο, ομως ας πει και καποιος που τα αναγνωριζει

Σχετικα με την αποχλωριωση σου ειπα πως το αντιχλωριο που πηρες ειαι λιγο αντιοικονομικο, αλλα ειναι οκ. Καλυτερο βεβαια στην παρουσα φαση θα ηταν το prime που δεσμευει και την αμμωνια καπως μεχρι να βρεις μπολι

Για να αποχλωριωσεις τωρα πια το νερο που εχεις εδω και μια μερα δεν εχει νοημα, εχει ηδη αποχλωριωθει απο μονο του, στην αλλαγη πια θα το χρησιμοποιησεις
-------------------------
επισεις καλο θα ηταν να βαλεις και μια αεραντλια στη φαση που ειναι ωστε η αμμωνια να γινεται λιγοτερο τοξικη, αλλα δεν πρεπει να μεινουν πολλυ σε αυτη τη φαση.
__________________


Βγαλτε τους μονομαχους απο τις γυαλες και τα δεκαλιτρα και βαλτε μεσα τον petshop-ά που σας το προτεινε.
Γλυφτες ΔΕΝ υπαρχουν (λετε ο Αμαζονιος να εχει τζάμια) ? Και τα γατοψαρα ειναι κανονικα ψαρια κι οχι καθαριστες, οποιος θελει καθαριστρια, εχει στη Χρυση Ευκαιρια

Τελευταία επεξεργασία από το χρήστη Nick74 : 30-08-12 στις 23:00 Αιτία: Automerged Doublepost
Απάντηση με παράθεση
 
Page generated in 0,01469 seconds with 11 queries