Εμφάνιση ενός μόνο μηνύματος
  #68  
Παλιά 08-04-13, 11:02
Το avatar του χρήστη gentlem@n
gentlem@n Ο χρήστης gentlem@n δεν είναι συνδεδεμένος
Junior Member
 
Εγγραφή: 19-01-2009
Περιοχή: Χαλκίδα
Μηνύματα: 23
Προεπιλογή

Παράθεση:
Αρχική Δημοσίευση από Alex214 Εμφάνιση μηνυμάτων
φιλε μου δεν με ρωτησε και του ειπα εγω να το κανει,αλλα τωρα ισως να ειναι μονοδρομος για τον φιλο και να μην εχει επιλογες για να δωσει τα ψαρια του τι πρεπει να κανει να μην ταισει?και ναι εγω στην φωτογραφια βλεπω ενα φοβισμενο ψαρι και εαν ειναι αρρωστο ισως να ηταν απο πριν,ας μην χαλασουμε το topic με δικες μας αντιπαραθεσεις
ναι, εδω εχω και εγω την απορια μου! μονο αυτο ειναι ετσι!!!! τα αλλα δυο που ειναι 3 ημερες πριν απο αυτο ειναι μια χαρα απο συμπεριφορα και τρωνε και κυκλοφορουν σε ολο το μηκος πλατος υψος ενυδρειου, μηπως ηταν αρρωστο οταν το πηρα?? αν ναι να τι να βαλω απο θεραπεια? κατι της sera αυτο το toxivec??
-------------------------
stelios816 & Alex214 διαβαζω τα λογια σας και χαιρωμαι που εχω δυο παθιασμενους με το χομπυ και εμπειρους (φυσικα και οι υπολοιποι) που ασχολουνται με τον πονο μου -εγω απλα ειμαι παθιασμενος και απειρος- . Οι αντιπαραθεσεις σας ειναι παντα φιλικες ετσι? μονο εγω ειμαι τσαντισμενος με τον ευατο μου αλλα παλι αν δεν τη πατησω σαν απειρος πως θα γινω εμπειρος.

Τελευταία επεξεργασία από το χρήστη gentlem@n : 08-04-13 στις 11:02 Αιτία: Automerged Doublepost
Απάντηση με παράθεση
 
Page generated in 0,01367 seconds with 11 queries