Εμφάνιση ενός μόνο μηνύματος
  #23  
Παλιά 19-02-17, 13:09
Το avatar του χρήστη Lth1
Lth1 Ο χρήστης Lth1 δεν είναι συνδεδεμένος
Senior Member
 
Εγγραφή: 15-01-2015
Περιοχή: Αθηνα
Μηνύματα: 2.325
Προεπιλογή

Παράθεση:
Αρχική Δημοσίευση από Bismakos Εμφάνιση μηνυμάτων
καλημέρα στην παρεα ,
και εγω προβληματιζομαι τελευταια με το ενυδρειο μου , πιστευω ειναι μικρο για να καλυψει αυτο που ζηταω.
Ευτυχώς ειναι δικο μου το σπιτι και σκοπευω να διπλασιασω τουλαχιστον τα λιτρα, απο 300 να παω 600-700 το λιγοτερο και σαφως να γινουν ολοι οι αυτοματισμοι για να μου κανουν την ζωη πιο ευκολη.....

Στην επιλογή ενυδρείου, θα κατασκευασω ξυλινο ενυδρειο, αντί ενυδρειου ολο απο τζαμι και σαφως θα δημιουργηθει σαμπ αντι φιλτρων.....

ποιος να το ελεγε πριν 7-8 μηνες πως θα εκανα τετιοες κουβεντες ...
ΣΑΝ ΤΑ ΧΡΥΣΟΨΑΡΑ ΔΕΝ ΕΧΕΙ σε λεω...και ευχαριστω πολυ ολους απο το GAB που με εχουν βοηθησει να αποκτησω καποιοες βασικες γνωσεις για να μπορω να διατηρω ενα ευπρεπες ενυδρειο που θα φιλοξενει παντα χρυσοψαρα..

Αν θα εδινα ονομα στο ενυδρειο θα το ελεγα GoldGab-fish γιατι θεωρητικα ειστε ολοι νονοι του...

και παλι σας ευχαριστω !!!
Αν ειναι να το κανεις ετσι οπως λες κοιτα για 1000 λιτρα ξυλινο+κατω απο κoλωνες και δοκαρια κτλ...αλλιως μετα θα θελεις και αλλο...
-------------------------
Παράθεση:
Αρχική Δημοσίευση από christoschor Εμφάνιση μηνυμάτων
Παιδιά από ότι καταλαβαίνω όλοι θα καταλήξουμε ή με 600-700 λίτρα ενυδρεία ή με λίμνες. Άλλη λύση δεν υπάρχει. Να δω ποιος ακούει τις γυναίκες μας βέβαια
ενυδρειο αλλη φαση για τα χρυσοψαρα...λιμνη πας σε ΚΟΙ
Θα βγουνε οι γυναικες με τις καραμπινες και θα κυνηγάνε τον Κ.ΤΑΚΗ χααχαχαχαχαχαχαχχαχα
__________________

---------------------

Τελευταία επεξεργασία από το χρήστη Lth1 : 19-02-17 στις 13:09 Αιτία: Automerged Doublepost
Απάντηση με παράθεση
 
Page generated in 0,01592 seconds with 11 queries