Εμφάνιση ενός μόνο μηνύματος
  #121  
Παλιά 21-01-11, 18:44
Το avatar του χρήστη lans
lans Ο χρήστης lans δεν είναι συνδεδεμένος
Senior Member
 
Εγγραφή: 19-10-2010
Περιοχή: Athina
Μηνύματα: 649
Αποστολή μηνύματος μέσω MSN στον/στην lans Send a message via Skype™ to lans
Προεπιλογή

Παράθεση:
Αρχική Δημοσίευση από Κλεόβουλος Εμφάνιση μηνυμάτων
Δεν θα διαφωνήσω με κανέναν αν κάποιο ψάρι αντέχει σε μη φυσιολογικές συνθήκες, αλλά για πόσο αντέχει, γιατί πρέπει να το υποστεί, τι επιπτώσεις έχει αυτό κλπ θα μπορούσα να πω πολλά Θα πω, οτι επειδή εχω δει αρκετες περιπτώσεις και δεν μπορουμε να ξερουμε τα ψαρια τι ακριβως σκεφτονται και ο μονος τροπος που μπορουμε να καταλαβουμε οτι ειναι καλα, ειναι απο το χρωμα απο την μακροζωία και την ζωηράδα. Τι να πω...δεν βγαζω ακρη...
Έχω δει αφρικάνικες κιχλίδες μαζί με αμερικάνικες, σε μαλακό και όξινο νερό, με χρυσόψαρα, με botia, με corys και ότι τραβάει η ψυχή σου. Σε αυτο δεν ξερω και δεν συμφωνώ αν γινεται κατι τετοιο, επίσης δεν εχω διαβαση πουθενα οτι μπορει να γινει αυτο και οτι δεν δημιουργεί προβλημα στα ψαρακια. Αρα δεν πρεπει να το κανουν...αν το κανουν καποιοι.

lans αν θέλεις να το συζητήσουμε παραπάνω(και πάντα φιλικά) άνοιξε ένα άλλο θέμα. Εχεις δικιο
ΥΓ. Οπως εχεις πει κλεο για τον εαυτο σου...ολοι αρχάριοι ειμαστε...και καθε μερα μαθαινουμε
__________________
-----------------------------------------------------------------------------------------
Να είχα και μια λιμνούλα...
Απάντηση με παράθεση
 
Page generated in 0,01867 seconds with 11 queries