Εμφάνιση ενός μόνο μηνύματος
  #27  
Παλιά 22-06-15, 17:07
Mokatsino Ο χρήστης Mokatsino δεν είναι συνδεδεμένος
Junior Member
 
Εγγραφή: 18-10-2013
Περιοχή: Σαντορινη
Μηνύματα: 18
Προεπιλογή

Ευχαριστω πολυ..

Το σκουλικι σηνυθως βολταρει την νυχτα οποτε οταν το πετυχω θα το βγαλω μερικες φωτο..

Αυτο που λες με τις γαριδες δεν το ειχα σκεφτει καν οτι μπορει και να πηδηξαν αλλα εχω την εντυπωση πως μπορει και να εγιναν μεζες απο τις πρασιναδες.. Τα ψαρια μου νομιζω ειναι λιγο επιθετικα και κυριαρχα πλεον.. Οταν ταιζω τισ ανεμωνες μερικεσ φορες προσπαθουν να τους παρουν το φαγητο απ το στομα και καμια φορα τα καταφερνουν.. επισης θυμαμαι παλια πως ειχα πετυχει να κυνηγανε τις γαριδες για αυτο και οι υπονιες..

Τωρα περι σκιμμερ? χωρις σκιμμερ θα την παλευει το ενυδρειο αν θεωρητικα κανω πιο συχνες αλλαγες νερου? επισης στο φιλτρο το eheim εβαλα λιγο ενυδρειακο βαμβακι να τρεξει για 5-6 μερες γτ ηταν πολυ βρωμικο το ενυδρειο. πιστευετε πως αυτο θα μου χαλασει την βιολογια? σηνυθως βαζω φωσφορο και ανθρακα σε 2 καλτσακια..

Εν τελει να βαλω γαριδες η οχι? επισης λεω να βαλω αλλα 2 ερημητακια πολυ μικρα. εχω δυο ερημητες οι οποιοι εχουν μεγαλωσει αρκετα.. ξερω πως οταν μεγαλοσουν αρκετα χρειαζετε να αλαξουν κελυφος.. ειχα βαλει 2 μεγαλητερα κελυφοι αλλα δεν τα αγγιξαν οποτε τα εβγαλα..

Ευχαριστω εκ των προτερων..
Απάντηση με παράθεση
 
Page generated in 0,01417 seconds with 11 queries