Εμφάνιση ενός μόνο μηνύματος
  #37  
Παλιά 18-10-12, 21:17
Το avatar του χρήστη ΧρήστοςΠ
ΧρήστοςΠ Ο χρήστης ΧρήστοςΠ δεν είναι συνδεδεμένος
Senior Member
 
Εγγραφή: 14-03-2007
Περιοχή: ΑΓ.ΒΑΡΒΑΡΑ ΑΙΓΑΛΕΩ
Μηνύματα: 1.305
Προεπιλογή

Παράθεση:
Αρχική Δημοσίευση από dimitris21 Εμφάνιση μηνυμάτων
έχω διαβάσει όλα τα θέματα μέχρι στιγμής που ανοίχτηκαν σε όλα τα φόρουμ και ειλικρινά δεν ξέρω αν πρέπει να βάλω τα γέλια ή τα κλάματα.

την αρχική ερώτηση σε αυτό το θέμα θα την διατύπωνα διαφορετικά.

όχι...
Τι παραπάνω μπορεί να προσφέρει ένας Σύλλογος Φίλων Ενυδρείου?

αλλά...
σε τι δεσμεύεστε να προσφέρετε σε ένα Σύλλογο Φίλων Ενυδρείου?

δυστυχώς επικρατεί η άποψη ότι ο σύλλογος είναι κάποια υπηρεσία στην οποία εργάζονται με παχυλούς μισθούς κάποιοι υπάλληλοι, οι οποίοι είναι υποχρεωμένοι να μας υπηρετούν.

δεν είναι έτσι τα πράγματα όμως. ένας σύλλογος πρέπει να βασίζεται στην προσφορά μας και όχι στις απαιτήσεις μας.

δηλώνω λοιπόν ότι αν επανέλθει ο σύλλογος, δυο φορές το χρόνο, την μηνιαία συνάντηση, θα την κάνουμε θεματική, με θέματα τεχνικά που αφορούν την κατασκευή ενυδρείων.

για την προσφορά μου αυτή από το σύλλογο δεν έχω απολύτως καμία απαίτηση. το όποιο όφελος θα το έχω από αντίστοιχες προσφορές άλλων μελών
Για αυτο σε αγαπαω ρε

Και κατι αλλο ξεχαστε τα γραφεια για αρχή... δεν ειναι ολα στη ζωή υλικα εδωσα 20 ευρω θα πρεπει να μου δωσει κατι καποιος το αντιστοιχο σε αξια

Για γραφεια αν γινουν του συλλογου θα πρεπει να γινουν επαρχεια και εδω να ειμαστε κλιμακιο.

ΥΓ .. Αν ψαχνουμε χωρο με ενυδρεια 30 35 τετραγωνικα που λετε αυτος υπαρχει και δωρεαν
Απάντηση με παράθεση
 
Page generated in 0,01436 seconds with 11 queries