Εμφάνιση ενός μόνο μηνύματος
  #19  
Παλιά 19-12-04, 20:21
sot-zoe Ο χρήστης sot-zoe δεν είναι συνδεδεμένος
Γηραιοί του GAB
 
Εγγραφή: 16-12-2002
Περιοχή: ΜΑΡΟΥΣΙ
Μηνύματα: 540
Αποστολή μηνύματος μέσω MSN στον/στην sot-zoe
Προεπιλογή

Δηλαδη επιμενεις οτι ενας νεος πρεπει να δωσει απο την αρχη 120+ € ;
Δηλαδη το θεωρεις απαραιτητο ; , ε αυτο θελω να μου εξηγησεις γιατι ειναι απαραιτητο , μπορεις ;
Και η χρηματικη διαφορα ειναι αυτη που ειπα εγω ~120 με 32 € και οχι πεντε εξι ευρω που λες εσυ .
Αυτο θελω να πω εγω απο την μερια μου σε οποιον διαβαζει αυτο εδω το θεμα , οτι δεν ειναι αναγκαιο για ενα απλο ενυδρειο που θελει να ξεκινησει ενας νεος να παει να σκασει 120+ ευρα για τα υγρα , γιατι μπορει να κανει την δουλεια του με 32 ευρα με τα στικς
Και βρε γαυρε τουλαχιστον εγω θελω να κανω εδω αυτη την συζητηση για να μπορουν ολοι οσοι θελουν να την δουν και να παρουν υπ΄οψη τους ολες τις αποψεις και οχι την σκληροπυρηνικη "παρτε υγρα" με την πρωτη .
Θελω να μαθουν αυτοι που δεν ξερουν οτι υπαρχει και εναλλακτικη λυση εαν δεν μπορουν να σκασουν με την μια τοσα λεφτα , και αναγκαζονται οπως εχουμε δει πολλες φορες να τα αγοραζουν λιγα λιγα , με αποτελεσμα για ενα μεγαλο διαστημα να μην εχουν καθολου μετρησεις για καποιες τιμες , αυτο ειναι πιο σωστο ;;
Εαν ηθελα λοιπον γαυρε θα τηλεφωνουσα στον Νίκο να τα πουμε οι δυο μας , αλλα ετσι δεν θα ειχαν την ευκαιρεια να τα δουν ολοι
Ελπιζω να βγηκε κατι καλο απο αυτη την αντιπαραθεση
__________________
Σωτήρης
Απάντηση με παράθεση
 
Page generated in 0,01435 seconds with 11 queries