Εμφάνιση ενός μόνο μηνύματος
  #51  
Παλιά 21-10-07, 20:48
Το avatar του χρήστη Tricky
Tricky Ο χρήστης Tricky δεν είναι συνδεδεμένος
Senior Member
 
Εγγραφή: 30-12-2004
Περιοχή: Χαλανδρι , Αττικης
Μηνύματα: 1.424
Προεπιλογή

Παράθεση:
Αρχική Δημοσίευση από NPS Εμφάνιση μηνυμάτων
Βασίλη, πραγματικά δεν γνώριζα ότι συλλέγεις τους οργανισμούς του τροπικού σου ενυδρείου, προσωπικά με εξορμήσεις στην Ερυθρά, την Ινδονησία ή την Καραϊβική. Πραγματικά σε θαυμάζω.
Νικο ,παροτι γνωριζομαστε, ηρθες εδω να με ειρωνευτεις ? Ειμαι εικοσι χρονια μικροτερος σου και δεν μπαινω καν σε αυτο το τριπακι , εκτος αν επιμενεις.
Αν επιμενεις , θα φανει ...και τοτε συνεχιζουμε.

Το να κανουμε ενα διαλογο για ενα θεμα δεν ειναι τοσο δυσκολο νομιζω.Ειναι καποιες φορες προτιμοτερο απο το κυρηγμα ή το μονολογο.

Τα τροπικα ψαρια μου τα αγοραζω απο τα κατα τοπους καταστηματα τα οποια νομιμως εισαγαγουν ψαρια απο χωρες του εξωτερικου με σκοπο τη διάθεσή τους στο ενυδρειακό εμπόριο.Οκ με αυτο ?

Κανω μερικες ερωτησεις για το Μεσογειακο ενυδρειο με καποια χιουμοριστικη αλλα καθολου δεικτικη διαθεση. Επικεντρωνομαι στο θεμα της συλλογης οργανισμων στο επιπεδο του απλου χομπιστα...αλλωστε κανεις απο τους συμμετεχοντες νομιζω , δεν εχει Μεσογειακο ωστε να τιθεται θεμα προστριβης . Εχεις εσυ Νικο ? Ειναι καποιο απο τα τεσσερα ενυδρεια σου μεσογειακο ? Αν ναι , θα ηταν ωραιο να μας το παρουσιαζες καποτε.
Αν οχι , γιατι οχι?

Τελος , οσο αφορα την δικη μου εξοικειωση μου με το υγρο στοιχειο ,παροτι καποτε σου ειπα, μαλλον την ξεχασες...
Απάντηση με παράθεση
 
Page generated in 0,01541 seconds with 11 queries