Εμφάνιση ενός μόνο μηνύματος
  #7  
Παλιά 10-10-08, 11:27
Το avatar του χρήστη uptight
uptight Ο χρήστης uptight δεν είναι συνδεδεμένος
Member
 
Εγγραφή: 01-09-2008
Περιοχή: Πειραιάς
Μηνύματα: 128
Προεπιλογή

Παράθεση:
Αρχική Δημοσίευση από POURITANOS Εμφάνιση μηνυμάτων
Καλη αρχη με το νεο ενυδρειο σου.

οχι γενιστρες για γκαπακια, σε λιγο δε θα χωρανε μεσα στο ενυδρειο και θα σου γινει προβλημα ο μεγαλος αριθμος απο αυτα.

Μια και ειδα οτι εβαλες καθαρες φωτογραφιες απο τα θηλυκα σου δε μας δειχνεις και φωτο απο τα αρσενικα που στο προηγουμενο θεμα σου μιλουσαμε για τερατογενεσεις να κλειση το θεμα εκεινω και να ξερουμε για το αν οντος ειχες προβλημα .
thanks!

Γεννήστρα δεν θα βάλω εκτός αν φτάσουν στο αμήν και μπορώ να είμαι εκεί να παρακολουθώ τι γίνεται. Να αφήσω την ψαρίνα μου μια μέρα μέσα σε 5τετρ.εκ. και να λείπω, δεν το θέλω.

Φωτό θα επιχειρήσω να βγάλω σήμερα ή μέσα στο ΣΚ. Να τις βάλω των αρσενικών στο άλλο θέμα με τις δυσπλασίες; Πάντως ο ένας από τους 2 μοιάζει άρρωστος, έχει μικρύνει πολύ και σκουρύνει η ουρά του (φιν ροτ; ) αν και τρώει όσο και οι άλλοι, ενώ ο άλλος είναι υγιέστατος.

Γενικά όλα τους έχουν διαολεμένη όρεξη, τα ταίζω από λίγο 2 φορές τη μέρα και δε μένει σπυρί. Δεν μπορώ να φανταστώ πως θα τη γλιτώσουνε τα μικρούλια, εκτός αν καταφέρει καμιά και γεννήσει στα κρυφά. Ελπίζω να κάνουν πάντως κάτι μέσα στο ΣΚ που θα είμαι (σχετικά) σπίτι.
Απάντηση με παράθεση
 
Page generated in 0,01466 seconds with 11 queries