Εμφάνιση ενός μόνο μηνύματος
  #48  
Παλιά 25-11-12, 01:15
Το avatar του χρήστη Nick74
Nick74 Ο χρήστης Nick74 δεν είναι συνδεδεμένος
Senior Member
 
Εγγραφή: 26-12-2011
Περιοχή: Περαμα
Μηνύματα: 4.452
Προεπιλογή

Παράθεση:
Αρχική Δημοσίευση από angelos7577 Εμφάνιση μηνυμάτων
Και υπάρχουν και απώλειες στην κυκλοφορία του νερού από και προς το sump .
Με εσωτερικό φίλτρο στο ξύλινο , ακόμα λιγότερη κατανάλωση θερμαντήρα.
Δεν υπάρχει!!!!!
ε καλα δε θα αποφυγουμε τα sump για την καταναλωση (τα γονιδια του Σκρουτζ εχουμε? ) αλλα εσενα και το sump ειναι απο ξυλο...
Θελω να δω αν ντυσω το δικο μου με φελο η με φελιζολ αν θα υπαρχει καμια αισθητη διαφορα (λογικα πρεπει να υπαρχει πολυ μεγαλη διαφορα αν και το δικο μου δεν ειναι κανενα κτηνος αλλα οσο να ναι... ).

Με αυτα τα δεδομενα ερι ξυλου φαινεται πως τελικα και 300ρακια - 400ρακια παρολο που το αρχικο τους κοστος ειναι λιγο υψηλοτερο απο ενα γυαλινο, τελικα σε βαθος χρονου (απο τον πρωτο χειμωνα) τελικα συμφερουν πολυ περισσοτερο.
Επισεις τελικα μετα απο ολα αυτα αρχιζει και μου μοιαζει εντελως ακυρη η χρηση γυαλιου για sump (που ετσι κι αλλιως δε μας νοιαζει να βλεπουμε κατι) γιατι ετσι χανουμε πολυτιμη θερμοκρασια εντελως ασκοπα (εκτος κι αν κανεις εχει βιτσιο να βλεπει τις ελαφροπετρες και τα σφουγκαρια πανοραμικα )
__________________


Βγαλτε τους μονομαχους απο τις γυαλες και τα δεκαλιτρα και βαλτε μεσα τον petshop-ά που σας το προτεινε.
Γλυφτες ΔΕΝ υπαρχουν (λετε ο Αμαζονιος να εχει τζάμια) ? Και τα γατοψαρα ειναι κανονικα ψαρια κι οχι καθαριστες, οποιος θελει καθαριστρια, εχει στη Χρυση Ευκαιρια
Απάντηση με παράθεση
 
Page generated in 0,01413 seconds with 11 queries