Εμφάνιση ενός μόνο μηνύματος
  #14  
Παλιά 25-05-11, 12:41
Το avatar του χρήστη chris7
chris7 Ο χρήστης chris7 δεν είναι συνδεδεμένος
Senior Member
 
Εγγραφή: 11-08-2008
Περιοχή: ΚΟΡΙΝΘΟΣ
Μηνύματα: 395
Προεπιλογή

Παράθεση:
Αρχική Δημοσίευση από panos-alex/polis Εμφάνιση μηνυμάτων
τα βλασταρια μου!!!
χαιρομαι πολυ με αυτη την παρουσιαση..γιατι βλεπω οτι τα μικρα (μου) καλοπερνανε!!!

θα συμφωνησω οτι αργοτερα θα πρεπει να περιοριστουν λιγο οι πετρες. ειναι πολυ κινητικα ψαρια και θελουν χωρο για κολυμπι ενω οι κρυψωνες δε χρειαζεται να ειναι 1 για καθε ψαρι...απλα εκτος απο τις σπηλιες που θα επιλεξουν 1-2-3 αρχηγοι...μερικες κρυψωνες ακομη για να κρυφτει αν χρειαστει ενας κυνηγημενος.
αν και να τονισω οτι δεν υπαρχει ποτε συγκεκριμενος κυνηγημενος αν ξεκιναμε σωστα με πανω απο μια ντουζινα τροφεους. μεχρι να "κυνηγησουν" ενα...βλεπουν το διπλανο και πανε προς τα εκει και παει λεγοντας...
εδω και χρονο σχεδον δεν ειχα ποτε κανενα τραυματισμο καθως ειχα παντα ικανοποιητικο αριθμο. το ιδιο πιστευω θα συμβει κ στο ενυδρειο σου.
εισαι τυχερος με τις τιμες του δικτυου...στο δικο μου ενυδρειο πρεπει να προσθετω σοδα σε καθε αλλαγη (οχι πως ειναι τιποτα δυσκολο).
οταν παρουν και το χρωμα των ενηλικων....θα ειναι μια οπτασια στο ενυδρειο σου!!

υ.γ. δεν ερχεσαι και να φωτογραφισεις τους γονεις τους??
εγω μονο ελεεινα βιντεο βγαζω...
Τι ειναι Κορινθος-Αλεξ/πολη....?? Ενα τσιγαρο δρομος

Πανο σε ευχαριστω πολυ και δημοσια!
Μεγαλωνοντας τα ψαρια και παρατηρωντας την συμπεριφορα τους θα κοιταξω να αφαιρεσω πετρες αν χρειαστει!

Stay tuned...θα υπαρχει συνεχη update των ψαριων κατα την αναπτυξη τους!
Απάντηση με παράθεση
 
Page generated in 0,01583 seconds with 11 queries