Εμφάνιση ενός μόνο μηνύματος
  #43  
Παλιά 10-07-08, 20:56
Tolis Ο χρήστης Tolis δεν είναι συνδεδεμένος
Δικτάτωρ
 
Εγγραφή: 29-11-2002
Περιοχή: Αθήνα
Μηνύματα: 5.612
Προεπιλογή

Αν εξαιρεσεις το γεγονος, οτι μετα απο κοπο για να την πεισω να συμμετεχει (ειχε παρα πολυ φορτωμενο προγραμμα), κι αλλους κοπους για να την πεισω αυτην και την εκδοτρια του TAG, να δημοσιευθουν τα αποτελεσματα στο περιοδικο τους, ειχαμε με το ζορι 12 συμμετοχες κι επεσαν τα μουτρα μου, τα σχολια της (τα βλεπετε εξ αλλου) ηταν παρα πολυ ενθαρρυντικα, και μου το τονισε κιολας, με σκοπο του χρονου να εχουμε περισσοτερες συμμετοχες.
Προσωπικα ειμαι πολυ επιφυλακτικος για το αν θα πρεπει να ξανακανουμε τετοιο διαγωνισμο. Αφ ενος οι "συνθηκες" ηταν πολυ καλες - τι αλλο θελαμε απο μια διεθνους φημης κριτη και δημοσιευση στο εγκυροτερο περιοδικο του ειδους, αφ ετερου δεν ξερω αν φαινεται προς τα εξω ποση δουλια επεσε απο το ΔΣ για να συμμαζευτουν και να οργανωθουν και να παρουσιαστουν ολα σωστα. Κι ολα αυτα για 12 συμμετοχες (και μπραβο στους συμμετεχοντες), τη στιγμη που μονο στο gab εγω σας μετραω τουλαχιστον αλλα 20 φυτεμενα που θα μπορουσαν να συμμετεχουν αξιοπρεπεστατα.
Συγνωμη για τον απαισιοδοξο τονο, αλλά ειναι μια γενικοτερη απογοητευση των ημερων...
Απάντηση με παράθεση
 
Page generated in 0,02110 seconds with 12 queries