Εμφάνιση ενός μόνο μηνύματος
  #4  
Παλιά 27-11-12, 23:43
Το avatar του χρήστη Skydiver
Skydiver Ο χρήστης Skydiver δεν είναι συνδεδεμένος
Senior Member
 
Εγγραφή: 27-05-2012
Περιοχή: Αθήνα, Νίκαια
Μηνύματα: 1.093
Προεπιλογή

Παράθεση:
Αρχική Δημοσίευση από nikos962 Εμφάνιση μηνυμάτων
Αδερφε σε ευχαριστω για την αμμεση απαντηση!
Το θερμοσυστελλομενο μακαρονι σκεφτηκα και εγω, αλλα το προβλημα μου ειναι πως βαζεις χερι στην αντλια!!
Ειμαστε σιγουροι οτι το μακαρονι δεν ειναι τοξικο, η απλως επικινδυνο για τα ψαρια μου????
Σου το είπα και πιο πάνω πως δεν το ξέρεις αυτό δυστυχώς. Πάντως αν αποφασίσεις να βάλεις μακαρόνι (δεν θα στο πρότεινα) καλύτερα να κόψεις το φις κοντά στην πρίζα και να το περάσεις από εκεί παρά να ανοίξεις την αντλία. Δε νομίζω πως θα παραμείνει στεγανή αν κάνεις κάτι τέτοιο. Πάντως σκέψου να πάρεις ένα άλλο φιλτράκι. 10€ - 15€ δεν νομίζω πως είναι πολλά. Και να είσαι σίγουρος πως θα μείνεις απόλυτα ικανοποιημένος από την αγορά σου. Έχει πολύ μεγαλύτερο χώρο για να βάλεις βιολογικό υλικό (καμία σχέση με το U2) και πολύ καλύτερη ροή (επίσης καμία σχέση με το U2). Να προσέξεις μόνο πιο θα πάρεις. Εγώ έκανα την μ@λ@κί@ και πήρα το 150 για ένα 60 που είχα και έγινε μέσα της που.....ας . Αναγκάστηκα και πήγα και πήρα το μικρότερο γιατί ναι μεν μπορούσα να μειώσω την ροή βάζοντας αρκετό (πιεσμένο) βαμβάκι αλλά επειδή ήταν ψηλό, μου έβρισκε στο καπάκι . Καλή επιτυχία σε ότι και αν αποφασίσεις να κάνεις.


ΥΓ Το U2 δεν θα πάει χαμένο. Μπορείς να κάνεις αυτό που λες με το μακαρόνι ή και να βάλεις μόνο σιλικόνη και να το έχεις για το δοχείο προετοιμασίας.
__________________
http://tommytomato.rockinghamgateway.com/wp-content/uploads/2008/05/fish_animated.gif
Απάντηση με παράθεση
 
Page generated in 0,01367 seconds with 11 queries