Εμφάνιση ενός μόνο μηνύματος
  #8  
Παλιά 23-12-05, 13:56
Το avatar του χρήστη Captain Kirk
Captain Kirk Ο χρήστης Captain Kirk δεν είναι συνδεδεμένος
Junior Member
 
Εγγραφή: 02-11-2005
Περιοχή: Χαιδάρι - Αθήνα
Μηνύματα: 21
Προεπιλογή

Προς Mikenuke:
  • Σωστός για τους Αμερικάνους. Το σκέφτηκα και εγώ για τους τρελούς συνδυασμούς.
  • Δυστυχώς για τους οττόκυκλους έχω και εγώ ακούσει από φίλο για επίθεση σε μικρό αγγελόψαρο !?!? Πρέπει να πούμε βέβαια εδώ ότι και τα ψάρια όπως και όλα τα άλλα ζωντανά, έχουν τον δικό τους χαρακτήρα ανεξάρτητα από τα γενικά χαρακτηριστικά της φυλής τους. Είναι μην σου τύχει όπως λένε. Έτσι δεν είναι;
Προς filoxenos:
  • Ωχ ωχ ωχ!!! Πες μας τι παίχτηκε στα 12 λίτρα με την μονομαχίνα;;
  • Join the club. Σκέψου ότι και εγώ πήρα ένα μόνο ευτυχώς (την golden έκδοση που νόμιζα ότι ήταν άλλο ψαρι) έχοντας διαβάσει για τον CAE τρομάρα μου! Το έχω δυο μήνες τώρα. Είναι πολύ διαδεδομένα και την έχουν πατήσει πολλοί. Βέβαια πρέπει να σου πώ ότι ίσως το ενυδρείο μου να έχει και άλλους τσαμπουκάδες μια που έχω δει τα corries μου και το botia dario να ρίχνουν κουτουλιές στον CAE για να πάνε στο αγγουράκι που ρίχνω μια φορά την εβδομάδα. Ίσως είναι μικρός ακόμα.
  • Περιμένω και εγώ κάποιον υπερασπιστή του τρελαμένου ψαριού! Κανείς δεν τον έχει με κάποιο επιτυχημένο συνδυασμό. Μόνο τα τέρατα του pritani του πάνε;
Με αυτή την ευκαιρία θέλω να ρωτήσω αν η golden CAE ποικιλία είναι ακριβώς το ίδιο ψάρι.


Χρόνια Πολλά σε σας και τα ψαράκια σας

Μανώλης
__________________
"We're just two lost souls swimming in a fish bowl..."

Τελευταία επεξεργασία από το χρήστη Captain Kirk : 26-12-05 στις 10:43
Απάντηση με παράθεση
 
Page generated in 0,02127 seconds with 11 queries