Εμφάνιση ενός μόνο μηνύματος
  #21  
Παλιά 26-01-13, 20:38
Το avatar του χρήστη Skydiver
Skydiver Ο χρήστης Skydiver δεν είναι συνδεδεμένος
Senior Member
 
Εγγραφή: 27-05-2012
Περιοχή: Αθήνα, Νίκαια
Μηνύματα: 1.093
Προεπιλογή

Παράθεση:
Αρχική Δημοσίευση από Κουραμπιές Εμφάνιση μηνυμάτων
Απιθανο το ενυδρειο πολυ ωραιο!!! ΜΠΡΑΒΟ! Τους cardinal ασε....δεν τους πιανεις με μια αποχη. Εγω τουλαχιστον μονο με 2 πιστευω θα τα καταφερω...και αν. Ισως να δοκιμασεις το βραδυ.
Σ' ευχαριστώ! Ναι το κατάλαβα όταν το δοκίμασα ότι είναι δύσκολο. Ειδικά τώρα που έχουν γίνει 18 τα Neon είναι ακόμη πιο δύσκολο. Το θέμα είναι ότι είναι πολλά τα φυτά και έχω φτιάξει και 2-3 σπηλιές με πέτρες ξύλα κτλ ως καταφύγιο στρεσαρισμένων - χαλαροτήριο και μου την κάνουν εκεί μέσα πολύ γρήγορα μόλις πάρουν γραμμή τις απόχες. Και εγώ με δύο απόχες προσπάθησα αλλά είναι πολύ δύσκολο . Ίσως δοκιμάσω καμιά πατέντα όπως απόχη με καμιά ταμπλέτα μέσα και τους ξεγελάσω αλλά πρέπει να είμαι τυχερός. Θα δείξει...
-------------------------
Παράθεση:
Αρχική Δημοσίευση από Φιλιππας Εμφάνιση μηνυμάτων
Μου αρεσε παρα πολυ το ενυδρειο σου.
Πιστευω οτι δεν θα καταφερεις να κρατησεις ολα αυτα τα φυτα.
καποια θα τα χασεις.Θα δεις σε κανενα διμηνο ποια στεριωνουν και πρατεις αναλογα.
Σ' ευχαριστώ Φίλιππα!!!

Ναι, το έχω στο πίσω μέρος του μυαλού μου αυτό. Μέχρι στιγμής μου πάνε σχεδόν όλα καλά. Έχω δει μεγάλη διαφορά μέσα σε δυο εβδομάδες. 2-3 μου την έκαναν αλλά φοβάμαι πως επειδή όταν το έστηνα έβαλα ταμπλέτες στο χαλίκι ίσως φυτεύτηκαν μετά ακριβώς πάνω από καμιά ταμπλέτα. Μακάρι να πάνε τα περισσότερα καλά. Το πρώτο μου είναι εξάλλου. Όσο ασχολείσαι μαθαίνεις. Καλή είναι η θεωρία αλλά στην πράξη μαθαίνει πολλά περισσότερα...
__________________
http://tommytomato.rockinghamgateway.com/wp-content/uploads/2008/05/fish_animated.gif

Τελευταία επεξεργασία από το χρήστη Skydiver : 26-01-13 στις 20:38 Αιτία: Automerged Doublepost
Απάντηση με παράθεση
 
Page generated in 0,01493 seconds with 11 queries