Εμφάνιση ενός μόνο μηνύματος
  #30  
Παλιά 17-04-08, 17:47
glazar Ο χρήστης glazar δεν είναι συνδεδεμένος
Banned
 
Εγγραφή: 30-01-2004
Περιοχή: THESSALONIKI
Μηνύματα: 447
Προεπιλογή

Κωστα δυστυχώς.

Προχθες ειχα προσθεσει εναν κυκλοφορητη ακομα γιατι ειχα μονο μια ΚΟΡΑΛΙΑ2 και ισως αυτο να τον στρεσαρισε παρα πολυ τον Λευκοστερνο.

Τελικα χθες ειχε μια εξαρση ο Λευκοστερνος και σημερα το πρωι ηταν γεματος στο ICK και το κακο ειναι οτι κολλησε πολυ σοβαρα και ο Βελιφερουμ και πολυ λιγο ο ΦΟΞ ΛΟ.Εφαγαν κανονικα το πρωι το μειγμα με το ζουμι απο σκορδο και φυλλα σπιρουλινας.
η θερμοκρασια ανεβηκε στους 28.
αλατοτητα 1024.

Γυρίζοντας τωρα σπιτι δυστυχως ο Λευκοστερνος ηταν αναποδα και ο Βελιφερουμ κρυμμένος.Εβγαλα τον Λευκοστερνο απο το ενυδρειο μου και ταισα τον Βελιφερουμ ο οποιος εφαγε κανονικα,αλλα ειναι γεματος στο ICK. .Δεν ξερω αν θα ζησει και αυτος.

Κανοντας καποια τηλεφωνα σε 4 μαγαζια ολοι μου εδωσαν την ιδια απαντηση οσο αφορα για φαρμακο στο reef.ΟΧΙ!!.

δλδ αν αρρωστησει καποιο ψαρι σε REEF δεν μπορουμε να το σωσουμε?

Ξερω οτι καποια στιγμη θα ειχα τετοιου ειδους απωλειες.Εχω διαβασει και παραδειγματα τετοια αλλων θαλλασινων.Ειναι τελικα δυσκολο οταν γινεται και σε σενα τον ιδιο αυτο.Πραγματικα με πηρε απο κατω και ισως αυτο που σκεφτηκα να το εχουν σκεφτει και αλλοι, αλλα σκεφτηκα προς στιγμη ακομα και να τα παρατησω και να γυρισω στο γλυκο ξανα.
Ελπιζω ομως να μην γινει αυτο και ακομα και να το ξαναστησω απο την αρχη αν χρειαστει.
Απάντηση με παράθεση
 
Page generated in 0,01532 seconds with 11 queries