Εμφάνιση ενός μόνο μηνύματος
  #87  
Παλιά 15-05-10, 20:41
Andros Ο χρήστης Andros δεν είναι συνδεδεμένος
Γηραιοί του GAB
 
Εγγραφή: 07-04-2007
Περιοχή: Tseri, Nicosia
Μηνύματα: 1.228
Αποστολή μηνύματος μέσω MSN στον/στην Andros
Προεπιλογή

Παράθεση:
Αρχική Δημοσίευση από yiannossavva Εμφάνιση μηνυμάτων
Ναι ναι είπαμε είναι όλα θέμα γούστου.
Εμένα ας πούμε μου αρέσει να βλέπω την λίμνη μου και να αισθάνομαι ότι είμαι στο βουνό.

Τώρα χωρείς πλάκα
Άντρο βάλε φωτογραφία πως είναι το νερό της λίμνης σου σήμερα (έχεις και αναμένω UV.
Θα βάλω και εγώ μια και ας αφήσουμε τους υπόλοιπους να κρίνουν. (δεν έχω αναμένω UV έχω όμως φυτά.
Κατά πόσο το νερό μου είναι τζάμι μπορούν να σας το πουν αυτοί που είδαν την λίμνη μου ακόμη και σήμερα.
Καθε χρονο τετοια εποχη εχω αιωρουμενη αλγη που φυσικα μετα φευγει....

Το θεμα Γιαννο δεν ειναι η οπτικη εικονα του νερου που προς το παρων στην δικη μου τουλαχιστον δεν ειναι και η καλυτερη που ομως αργοτερα θα γινει κρυσταλλο.

Αυτο δεν σημαινει οτι εχει προβλημα η ποιοτητα του νερου που σε αντιθεση με το δικο σου κρυσταλλινο νερο εχει προβλημα.............

Γραφω τις δικες μου παραμετρους του νερου και γραψε και εσυ τις δικες σου.

pH: 7,8

KH: 6

GH: 12

NH3: 0

NO2: 0

NO3 και O2 θα κανω σε λιγες μερες για να αφησω να δουλεψει πρωτα η αεραντλια.

Περιμενω τις δικες σου μετρησεις
-------------------------
Παράθεση:
Αρχική Δημοσίευση από POURITANOS Εμφάνιση μηνυμάτων
Στο τέλος αντί για λίμνη για koi θα φτιάξει τζακουζι με τόσες μπουρμπουλήθρες που θα βγάζει.

Μη μασάς Άντρο

Υ.Γ. ωραίο μαλλί


Αστα αυτα ρε...... Θελω κουρεμα και ξυρισμα αλλα εκει κολλησες??? Το φανελακι το ειδες????
__________________
MY POND

ΕΝΑΣ ΑΝΟΗΤΟΣ ΜΑΘΑΙΝΕΙ ΑΠΟ ΤΑ ΛΑΘΗ ΤΟΥ...ΕΝΑΣ ΣΟΦΟΣ ΑΝΘΡΩΠΟΣ ΜΑΘΑΙΝΕΙ ΑΠΟ ΤΟΥΣ ΑΛΛΟΥΣ....

Τελευταία επεξεργασία από το χρήστη Andros : 15-05-10 στις 20:41 Αιτία: Automerged Doublepost
Απάντηση με παράθεση
 
Page generated in 0,01534 seconds with 11 queries