Εμφάνιση ενός μόνο μηνύματος
  #62  
Παλιά 16-04-10, 17:53
Το avatar του χρήστη lucy
lucy Ο χρήστης lucy δεν είναι συνδεδεμένος
Senior Member
 
Εγγραφή: 27-01-2007
Περιοχή: Δράμα
Μηνύματα: 1.993
Προεπιλογή

Βρε παιδιά ... ο Χριστός κι η Παναγία!!! Τι πολλά που γράψατε ... κόκκινο μπλε μαύρο ... αδύνατον να τα διαβάσω!!!!

Να δώσω μόνο την απάντησή μου. Έξω υπάρχει ο ήλιος, τα υδρόφιλα και υδρόβια φυτά, και κυρίως ο φρέσκος καθαρός αέρας που με την κίνηση της επιφάνειας του νερού, το οξυγονώνει. Είναι αφημένα όλα στην φυσική ροή τους. Όπως ακριβώς "ζούνε" οι τόσες λιμνούλες της φύσης, "ζει " κι η δική μου.
Το ενυδρείο το στερούμε από ήλιο αέρα και μεγάλα φυτά. Η βιολογία δεν ξέρω κατά πόσο επηρεάζετε από τον ήλιο, αλλά εγώ ξέρω τι βλέπω! Υγιή ψάρια με ζωντανά χρώματα και πολύ κινητικότητα.

Δεν νομίζω σε καμία περίπτωση πως μπορούμε να συγκρίνουμε το ενυδρείο με την λίμνη. Γιατί δεν ξέρω, αλλά ξέρω τι βλέπω!!!!!!!!!!!!!

Και δεν λέω για τις δυο πρώτες φωτο που πραγματικά πνίγηκε στο πράσινο, αλλά και πέρυσι (2 επόμενες φωτο) μια χαρά ήταν.

Συγνώμη που δημοσιεύω εδώ δικές μου φωτο, αλλά ...
Συνημμένα Thumbnails
Πατήστε στην εικόνα για να τη δείτε σε μεγένθυνση

Όνομα:  DSCF9678.jpg
Εμφανίσεις:  333
Μέγεθος:  151,1 KB   Πατήστε στην εικόνα για να τη δείτε σε μεγένθυνση

Όνομα:  DSCF9679.jpg
Εμφανίσεις:  357
Μέγεθος:  117,5 KB   Πατήστε στην εικόνα για να τη δείτε σε μεγένθυνση

Όνομα:  DSCF9689.jpg
Εμφανίσεις:  390
Μέγεθος:  73,3 KB   Πατήστε στην εικόνα για να τη δείτε σε μεγένθυνση

Όνομα:  DSCF0258.jpg
Εμφανίσεις:  343
Μέγεθος:  145,0 KB  
__________________

«...όταν μια πόρτα στη ζωή κλείνει, μια άλλη ανοίγει. Ευτυχισμένος θα είναι ο άνθρωπος που δεν θα σταθεί να κλαίει μπροστά στην κλειστή πόρτα, αλλά θα ψάξει να βρει την ανοικτή και να ευτυχήσει
[B]Helen Keller

[
Απάντηση με παράθεση
 
Page generated in 0,01606 seconds with 12 queries