Εμφάνιση ενός μόνο μηνύματος
  #1  
Παλιά 22-05-18, 15:38
Νικολέτα Ο χρήστης Νικολέτα δεν είναι συνδεδεμένος
Senior Member
 
Εγγραφή: 02-08-2015
Περιοχή: Θεσσαλονικη
Μηνύματα: 531
Προεπιλογή Μεγάλο πρόβλημα θορύβου με σωλήνες σαμπ λόγω αέρα

Καλησπέρα παιδιά έχω τεράστιο πρόβλημα με τον θόρυβο στο σάμπ μου .
Καταρχήν το σάμπ βρίσκεται εκτός επίπλου και οι σωλήνες ειναι πολύ μεγάλοι φ25 και κατεβάζουν πολύ μεγάλη ποσότητα αέρα μαζί με το νερό με αποτέλεσμα να ακουγεται κυριολεκτικα σαν να τρέχει μια βρύση στο τέρμα μέσα στο σαλόνι μουόλη την ώρα . Ο τεχνικός μου , μου είπε είναι φυσιολογικός ο θόρυβος αλλά σε όλους μας μόνο φυσιολογικός δεν μοιάζει . Παίξαμε με τις βάνες και τίποτα δεν αλλάζει στο θέμα θορύβου πάλι κατεβαίνει πολύς αέρας και δημιουργεί πρόβλημα κλείσαμε τις τρύπες πάνω από την υπερχειλισης και μετά τραβουσε αέρα μέσα από τους σωλήνες στο κουτί . Παιδιά πραγματικά δεν νομίζω οτι είναι φυσιολογικός ο θορυβος και ψάχνω λύση την οποια απο οτι φαίνεται ο ανθρωπος της Dream Waters που πλήρωσα δεν μου την έδωσε εδώ και 2 μήνες ... και όταν του ειπα μήπως οι σωλήνες είναι μεγάλοι μου ειπε ξέρω πολύ καλά την δουλεία μου ''τοσο το καλυτερο για τον θορυβο εαν σου έβαζα μικρότερους θα ειχες παραπανω θορυβο'' ... Πραγματικά νιωθώ πολύ μεγάλη απογοήτευση και με έχει αφήσει ξεκρέμαστη .. Έχω τραβήξει ένα βίντεο οταν ειναι σε λειτουργια οι αντλιες αλλά δεν μπορώ να το ανέβάσω λόγω μεγέθους δεν με αφήνει πώς μπορώ να σας το δείξω????
 
Page generated in 0,01317 seconds with 11 queries