Εμφάνιση ενός μόνο μηνύματος
  #30  
Παλιά 02-03-17, 10:43
georgegeorgiou82 Ο χρήστης georgegeorgiou82 δεν είναι συνδεδεμένος
Junior Member
 
Εγγραφή: 11-02-2017
Περιοχή: αθηνα
Μηνύματα: 23
Προεπιλογή

Αφου στριμωγμενα βρηκα που θα μπει το ενυδρειο στο σπιτι, σκεφτομαι για το juwel rio 125 ή το 180.

Στην αρχη ημουν μεταξυ 60 ή 100λιτρων. Εκειμου ειπαν καινπετοπαδες οτι δε σημαινει πως το 100αρι θα παρει μεγαλυτερα ψαρια, απλα πιο πολλα μικρα. Με το 120αρι ή το 180αρι μπορω να εχω και κανα πιο μεγαλο; δεν ειμαι τοσο φαν των τεραστιων ψαριων, προτειμω πιο πολυ τα μικρα αλλα θα ηθελα και 1-2 μεγαλουτσικα. 10 εκατοστων το πολυ κι ολας.

Ερωτησεις τωρα αν μπει το ενυδρειο μπροστα ακριβως απο το καλοριφερ εχει θεμα; (γιατι για να το χωρεσω σπιτι θα πρεπει τοτε να βγαλω το σωμα του καλοριφερ).

Στην ουσια εκει που θα μπει θα εχω προσβαση στο ενυδρειο απο τα πλαγια και μονο. Καθως θα ειναι σε τοιχο οπου μπροστα του θα ειναι ειναι το πλαι του καναπε και προσβαση θα εχω μονο απο τη μια μικρη μερια στο πλαι. Θεωρειτε οτι δυσκολευει στη συντηρηση του;

Απλα ειναι το μονο σημειο που μπορει να μπει για να ειναι και μεσα στο σαλονι. Αλλιως μετα δε θα το βλεπω καν αν μπει στο χωλ.

Στάλθηκε από το SM-A500FU μου χρησιμοποιώντας Tapatalk
-------------------------
Και μεταχειρισμενο αν ξερετε κανεναν να πουλαει με καμια βαση... 😊 απλα θα ηθελα να μαθω τι διαφορες θα μου δωσει σε ψαρια το 125αρι με το 180αρι.

Στάλθηκε από το SM-A500FU μου χρησιμοποιώντας Tapatalk

Τελευταία επεξεργασία από το χρήστη georgegeorgiou82 : 02-03-17 στις 10:43 Αιτία: Automerged Doublepost
Απάντηση με παράθεση
 
Page generated in 0,01426 seconds with 11 queries