Εμφάνιση ενός μόνο μηνύματος
  #33  
Παλιά 07-04-16, 20:16
Το avatar του χρήστη Κωστας Malawi
Κωστας Malawi Ο χρήστης Κωστας Malawi δεν είναι συνδεδεμένος
Senior Member
 
Εγγραφή: 29-05-2013
Περιοχή: Αιγαλεω
Μηνύματα: 2.043
Προεπιλογή

αν οντως υπαρχει απονιτροποιηση οκ.το εχουμε συζητησει σε αλλο θεμα και το ψαχνουμε λιγο.ισως καποιο ποσοστο συμβαίνει και στα εξωτερικα φιλτρα οσο παραξενο κι αν ακουγεται.απλα ακομα ειναι θεωριες.

οι πληροφοριες και οι αποψεις που ακους δεν ειναι φυσικα απο sites πουλάωφτηνάζωντανάκαιπολύκαλόεξοπλισμό.com αλλα απο προσωπικες μελετες παρα πολλων χρονων σε παρα πολλα ειδη της λιμνης(μιλαω για τον Κλεοβουλο) αλλα και για μενα..εφοσον ομως δεν εχεις νιτρικα δεν υπαρχει λογος να συζητησουμε τις επιπτωσεις..αν ομως θες τη γνωμη μου(πρεπει να το ξαναειπα) στα 20-30 νιτρικα αν εκτιθονται συνεχως,εκτος του οτι θα ζησουν τελικα λιγοτερο(ισως και 6 χρονια) δεν θα αναπτυχθουν πληρως.δηλαδη εμενα δε μου λεει κατι ενα ψαρι που στη φυση θα γινει 20εκ να μου ζησει στο ενυδρειο 6 χρονια και να ειναι 16εκ.. θεωρω υποχρεωση να κρατησω το ψαρι στο ενυδρειο μου σε αριστη κατασταση.

αυτο που σου λεω ειναι δικη μου διαπιστωση για τα νιτρικα.δεν το γραφει καπου και δεν ειμαι απολυτος.απλα αυτο εχω δει τα τελευταια 15 χρονια..
Απάντηση με παράθεση
 
Page generated in 0,01776 seconds with 11 queries