Εμφάνιση ενός μόνο μηνύματος
  #4  
Παλιά 20-07-09, 18:17
water Ο χρήστης water δεν είναι συνδεδεμένος
Banned
 
Εγγραφή: 12-02-2008
Περιοχή: Rafina
Μηνύματα: 37
Προεπιλογή

ωραια και τωρα ι κυρια ερωτιση.. 8α εβγαζα ετσι και αλιως τα ψαρακια απο το ενυδριο για να το φτια3ω στισω αλιως.. αφου 8α εμπενα σε αυτη τιν διαδικασια.... ερωτω.. μπορω να βγαλω τα παντα εκτως απο τιν μπουκομενη μητερα ??
δλδ να αδιασω οχι τιν μανα απο το ενυδριο αλλα τα υπολοιπα.. βεβαια 8α στρεσαριστει ι κακομιρα.. και δν 3ερω τι να κανω..

ι να το αφισω προς το παρον ετσι και βλεπουμε αν τα γενισει τι 8α κανουμε... ??
ι να παω τιν μανα σε ενα νεο ενυδριο με το νερο του δικου μου τα υπολοιπα ψαρακια στο 125 και να φτια3ω 3ανα το δικο μου ??

παντος δν εχει κατσει σε ωραιο σημειο.. ειναι κατω απο ενα 3υλο το οποιο ομως δν το λες και φολια... τωρα τα μικρα αν μινουν εκει δυσκολα τα βλεπω.. αν ομως πανε απο τιν αλη μερια εχει αρκετες πετρες για να κριφτουν αλλα με αγνοστο και παλι το αποτελεσμα της επιβιοσης τους...

πιστευω οτι και σε κουβα να βαλω τιν μαμα 8α ειναι καλιτερα απ'οτι αν τιν εχω εκει μεσα με τα τερατα να παραμονεβουν...
-------------------------
ισως να ειναι και απο τιν χαρα μου αλλα κα8ομαι και τιν παρατιρω.. και δν νομιζω οτι βλεπω αυγα μεσα στο στομα τις... αλλα κατι κιτρινα πραμματακια με ΜΑΤΑΚΙΑ ΜΑΥΡΑ... και λεω.. μιπως εχει ιδη γεννησει ?? και τα κραταει στο στομα τις ??
ι ειναι στο τελικο σταδιο και ειναι στρογιλα απλα φενονται τα ματακια τους ??
τι να πω... ειναι ι πρωτι μου φωρα με κιχλιδες... και δν 3ερω

θα τα κραταγε στο στομα τις ι 8α τα αφινε αν ειχαν γινει ψαρια απο αυγα ??

ποποοοο κανει ζεστι ι εγω ζεστενωμαι ????

Τελευταία επεξεργασία από το χρήστη water : 20-07-09 στις 18:17 Αιτία: Automerged Doublepost
Απάντηση με παράθεση
 
Page generated in 0,01552 seconds with 11 queries