Εμφάνιση ενός μόνο μηνύματος
  #30  
Παλιά 08-02-14, 18:06
Το avatar του χρήστη douran_p
douran_p Ο χρήστης douran_p δεν είναι συνδεδεμένος
Senior Member
 
Εγγραφή: 04-05-2009
Περιοχή: Ορεστιαδα
Μηνύματα: 855
Προεπιλογή

α καλα !!!!! ναρκωτικα παιρνετε..............!!!!!! που την ειδεσ την ειρωνια δικε μου????????? επειδη στην ειπαν καποιοι στα προηγουμενα ποστ , παει να πει οτι οποιος σχολιαζει κατι ακολουθει την γραμμη των αλλων....... για διαβασε τι σου εγραψα στα πρωτα μου σχολεια και βγαλε συμπερασμα αν υπαρχει λογικη στο να σε ειρωνευομαι
-------------------------
και παραθετω το σχολιο μου....


γνωμη μου να βαλεις κερατοφυλλο ......... και να το αφησεις να επιπλεει στην επιφανεια και δεν 8α χρειαστεις καθολου γεννιστρες........!!!!!! το θεμα ειναι το θα κανεις τα νεογεννητα??????


που την βλεπεις την ειρωνεια????????

το προβλημα με εμας που εχουμε ζωοτοκα ειναι τι να κανουμε τα νεογεννητα.... ξερω περιπτωσεις που τα κανουν τροφη και τα ταιζουν σε αλλα ψαρια (αν ειναι δυνατον για χομπιστες)..... εγω εχω βαρεθει να χαριζω....... εσυ αφου βρηκες να τα δινεις και μαλιστα να τα πουλας (οχι οτι 8α βγαλεις και μεροκαμματο) εισαι μια χαρα...... εγω παω στην πετσοπου και την λεω να στα δωσω τζαμπα και δεν τα θελει........!!!!! το οτι στην ειπαν οτι κανεις αναπαραγωγες και δεν εισαι χομπιστας ειναι αλλο θεμα και κανε εκει τα παραπονα σου.
__________________
ΟΛΑ ΕΙΝΑΙ ΔΡΟΜΟΣ

Τελευταία επεξεργασία από το χρήστη douran_p : 08-02-14 στις 18:06 Αιτία: Automerged Doublepost
Απάντηση με παράθεση
 
Page generated in 0,02126 seconds with 11 queries