Εμφάνιση ενός μόνο μηνύματος
  #338  
Παλιά 05-02-11, 15:13
QS-Plan Ο χρήστης QS-Plan δεν είναι συνδεδεμένος
Banned
 
Εγγραφή: 08-07-2010
Περιοχή: Τριανδρία (home) - Συκιές (work)
Μηνύματα: 807
Προεπιλογή

ΠΡΟΕΤΟΙΜΑΣΙΑ για αύριο

Επειδή κάλλιο το προλαμβάνειν παρά το θεραπεύειν, για αύριο θα ψιλοέχουμε ένα θεματάκι.

12:00 η ώρα είναι η εκδήλωση που θα τελειώσει κατά τις 15:00, και κατά τις 20:00, θα αρχίσει το ξέστημα.

Αρκετοί που πήγανε πράγματα για το στήσιμο και θα είναι και στην παρουσίαση, δεν θα πάνε το μεσημέρι σπίτι τους και θα το πάνε σερί μέχρι το βράδυ.

Επειδή δεν μπορούν να μπούνε το μεσημέρι στην έκθεση λόγω της μιας και μοναδικής κάρτας πάρκιν που έχει ο κάθε εκθέτης, θα πρέπει να τρέχουν στα γύρω στενά και σοκάκια να βρούν πάρκιν, και έχοντας πάντα τον φόβο της κλήσης.

Έχω μιλήσει με την ασφάλεια της έκθεσης και μου είπαν ότι το μόνο που θέλουν είναι η λίστα με το ποιοί και με ποιον αριθμό κυκλοφορίας θα θελήσουν να έχουν το αυτοκίνητο μέσα στην έκθεση, στο περίπτερο 17, αύριο κατά τις 11μιση το πρωί. Την λίστα αυτή την δίνει η Διοίκηση στην ασφάλεια της ΔΕΘ.

Μιχάλη, ετοίμασε μια λίστα των πόσων ατόμων φέραμε πράγματα, με τον αριθμό κυκλοφορίας του αυτοκινήτου τους και δώστην στην Διοίκηση να είμαστε χαλαροί για αύριο.

Θα σου στείλω με πμ, τον αριθμό κυκλοφορίας του αυτοκινήτου μου.
Απάντηση με παράθεση
 
Page generated in 0,01697 seconds with 11 queries