Εμφάνιση ενός μόνο μηνύματος
  #22  
Παλιά 25-10-07, 20:13
infer0s
Guest
 
Μηνύματα: n/a
Προεπιλογή

Σιγουρα εχει ο Σταματιου pvc μικρου διαμμετρου,μη παω και μου δειχνει παλι τιποτα τεραστιους,τελικα ειναι τοσο απαραιτητη η εξεδρα αυτη?Δεν υπαρχει καμια αλλη λυση για να ακουμπησει ο βραχος?
Για σκιμμερ ποιο μου προτεινετε για 210 λιτρα?Και που θα το τοποθετησω,εχω παρατηρησει οτι το σχηματα του απαιτη ενυδρειο χωρισ κοντρες,και οτι πρεπει ενα μερος τους να ειναι εξω απο το νερο και εγω λογικα θα εχω προβλημα αφου το ενυδρειο εχει κοντρες...
-------------------------
Ελπιζω να υπαρχει και κανα εξωτερικο σκιμμερ γιατι αλλιωσ δε τη βλεπω καλα τη δουλεια...
-------------------------
καλα,το ενυδρειο εχει θολωσει τρελα και εχει γεμισει αφρουσ την επιφανεια εδω και 4 ωρες απο τοτε που εβαλα την αμμο και τα χω παιξει!το ομορφο καθαρο νερακι μου εχει γινει χαλια!Το ξερω οτι θα καθαριχει βεβαια αλλα ποση ωρα θα χρειαστει?Εχω απενεργοποιησει το φιλτρο και τον κυκλοφορητη και περιμενω...Υπαρχει καποιος τροπος να επιταχυνθει η διαδικασια?Με τους αφρουσ στην επιφανεια τη να κανω?

Τελευταία επεξεργασία από το χρήστη infer0s : 25-10-07 στις 20:13 Αιτία: Automerged Doublepost
Απάντηση με παράθεση
 
Page generated in 0,01352 seconds with 11 queries