Εμφάνιση ενός μόνο μηνύματος
  #23  
Παλιά 09-10-10, 08:42
Το avatar του χρήστη kiriles
kiriles Ο χρήστης kiriles δεν είναι συνδεδεμένος
Member
 
Εγγραφή: 30-09-2010
Περιοχή: Ρόδος-Αθήνα
Μηνύματα: 201
Προεπιλογή

Παράθεση:
Αρχική Δημοσίευση από delta66 Εμφάνιση μηνυμάτων
Καλημερα.
Γινεται.
Μπορεις να κανεις "προβα" οσο καιρο εισαι εκει ποσο καλα λειτουργουν, δεν θα εχεις ομως επαληθευση οσο λειπεις.
Ναι για το καλοκαιρι μιλω βασικα που θα λειπες πολυ καιρο και θα υπαρχει και μεγαλη εξατμιση.

ΥΓ μη νομιζεις οτι η web camera θα ειναι το μεγαλυτερο εξοδο σε ενα ενυδρειο με αυτοματισμους
βασικα για να μην μιλαω γενικα και αοριστα να σας εξηγησω (αν φυσικα δεν σας κουραζω ) την κατασταση. το ενυδρειο θα βρισκεται στο υπνοδωματιο μου , παρολαυτα στο 1,5 μετρο απο το παραθυρο μου εχει βρυση στη βεραντα .2ον θα φυγω απο αθηνα οταν τελειωσει η εξεταστικη δηλαδη αρχες ιουλιου και θα επιστρεψω μεσα αυγουστου. 3ον θα μπορουσες να μου εξηγησεις λιγακι ποσο μπορει να στοιχησουν οι αυτοματισμοι συνολικα ????
-------------------------
Παράθεση:
Αρχική Δημοσίευση από ippomas Εμφάνιση μηνυμάτων
Αμα μενης Αθηνα κεντρο το νερο ειναι ιδιο με του ενιδρυου μην το πιεις μεχρι ναρθη απο τον Μαραθωνα και το παλιο δικτυο εχει ερθη σε ολα σωστο. Πλακα σου κανω βασικα θελει το ενιδρυο να το προσεχεις προσωπικα ο ιδιος δεν μπορεις να το αφηνης σε τριτους. Αποκτα το ματι τετοια οικιοτητα με τα ψαρια που κατι να μην παει καλα με ιμια ματια το αντιλαμβανεσαι και το παλευης στην αρχη. Αν δεν του δινεις προσωπικη φροντιδα ο τριτος δεν θα καταλαβει τιποτε ουτε μπορει να κανη και τιποτε εκτος απο ταισμα και συμπληρωμα νερου.
βασικα ξερεις τι τιμες εχει το νερο στο κεντρο γιατι δεν το εχω μετρησει ?????
__________________
medicus curat , deus sanat .

Τελευταία επεξεργασία από το χρήστη kiriles : 09-10-10 στις 08:42 Αιτία: Automerged Doublepost
Απάντηση με παράθεση
 
Page generated in 0,02109 seconds with 11 queries