Εμφάνιση ενός μόνο μηνύματος
  #83  
Παλιά 07-03-10, 05:23
Το avatar του χρήστη AQUA PURA
AQUA PURA Ο χρήστης AQUA PURA δεν είναι συνδεδεμένος
Γηραιοί του GAB
 
Εγγραφή: 28-02-2007
Περιοχή: Αθήνα, Ν.Ιωνία
Μηνύματα: 692
Προεπιλογή

Παράθεση:
Αρχική Δημοσίευση από exelix Εμφάνιση μηνυμάτων
Δεν ξέρω αν ενδιαφέρει κάποιον, απλά επειδή το είδα είπα να ποστάρω μήπως και ενδιαφέρει κόσμο. Εγώ πάντως αν ασχολιόμουν με αυτό που κάνετε ίσως να το δοκίμαζα.

http://www.lidl.gr/gr/home.nsf/pages/c.o.20100311.p.futorio


φίλε μου με πρόλαβες… είχα τις πληροφορίες μου από την προηγούμενη εβδομάδα (rottbea...) αλλά θα το πόσταρα την Τετάρτη 10/3 ….καλά έκανες και το ανέφερες νωρίτερα... να πάρουν σειρά όλοι γιατί εγώ προσωπικά θα τα τιμήσω δεόντως ..... αύριο που θα έχω και καθαρό μυαλό...θα κάνω μία αναφόρα για τα πλεονεκτήματα και τα μειονεκτήματα των μίνι θερμοκηπίων. Πάντος είναι δοκιμασμένα……


Παράθεση:
Αρχική Δημοσίευση από 3r4ndo Εμφάνιση μηνυμάτων
hmmm, 30 ευρωπουλα, καθωλου κακο!!! Ετσι τα κραταμε και εξω και δεν εχουμε και γυναικες να κραζουν!!


Παράθεση:
Αρχική Δημοσίευση από platy Εμφάνιση μηνυμάτων
εφτιαξα και γω σημερα με λιγη μοςς ..μια ερωτησουλα...πρεπει να ειναι κατω απο πορτατιφ.?η καπου στο δωματιο/..

Τα moss πάντα σε καλλιέργεια εκτός σπιτιού (μπαλκόνι) ….δεν έχουν κανένα πρόβλημα χειμώνα-καλοκαίρι ο χειμώνας είναι ιδανική εποχή για τα moss.Απλά το καλοκαίρι πρέπει να τοποθετούνται σε σκιερό μέρος για να αποφεύγονται οι υψηλές θερμοκρασίες και να γίνονται πιο συχνοί ψεκασμοι...... Εννοείτε ότι θα έχουν κάποια μείων (πιο αργή ανάπτυξη λόγο ζέστης) .

Επίσης δείτε και αυτό το ψεκαστήρι…http://www.lidl.gr/gr/home.nsf/pages....p.psekastiras Αυτού του είδους τα ψεκαστήρια κάνουν καλύτερη δουλεία σε σχέση με τα συνηθισμένα. Έχουν την ιδιότητα να ψεκάζουν σε μορφή ομίχλης…. Κατά τον ψεκασμό των emersed φυτών όσο πιο λίγα micron είναι οι σταγόνες, τόσο πιο εύκολα απορροφούνται από τα φυτά και διατηρείτε η υγρασία πάνω τους.
__________________
Απάντηση με παράθεση
 
Page generated in 0,01740 seconds with 11 queries