Εμφάνιση ενός μόνο μηνύματος
  #9  
Παλιά 16-10-11, 22:37
Το avatar του χρήστη in the pond
in the pond Ο χρήστης in the pond δεν είναι συνδεδεμένος
Γηραιοί του GAB
 
Εγγραφή: 24-05-2007
Περιοχή: ΚΥΠΡΟΣ
Μηνύματα: 3.198
Προεπιλογή

Παράθεση:
Αρχική Δημοσίευση από mixalhs1987 Εμφάνιση μηνυμάτων
απο το καταστημα που τον ειχα παρει μου ειχε πει κατι για pseudotrofeus αλλα δεν το θυμαμαι ολο το ονομα,παντως τοτε που το θυμωμουν ειχα ψαξει στο νετ και δεν ειχα βρει τιποτα με το ιδιο ονομα ακριβος,γι'αυτο δεν ειμαι και σιγουρος!
Άσε καλύτερα. Στο κατάστημα όλα τα βαπτίζουν από assorted cichlids μέχρι ότι να'ναι, αναλόγως καταλόγων πολλές φορές. Μπορεί να στο είπαν pseudortopheus ice blue, pseudortopheus red top (αν και άλλο είδος), pseudortopheus zebra...είμαι περίεργος να μάθω ποιό είναι...

Παράθεση:
Αρχική Δημοσίευση από mixalhs1987 Εμφάνιση μηνυμάτων
απο δυναμικοτητα και χαρακτηρα αλλο τιποτα! εχει ενα ενυδρειο μονος του και τα κανει ολα ανω κατω,ολη η αμμος στο κεντρο, να την φτιαχνω και να την μπουκωνει και να την βαζει στην μεση! σιγουρα αν μπορουσε να μετακηνησει και τις πετρες θα τις επερνε, μια ωρα προσπαθουσα να τον βγαλω φωτογραφια! με εσκασε!!
Χωρίς αμφιβολία, αυτό που λέμε είναι! Το μίσό ενυδρείο τουλάχιστον είναι πλέον δικό του. Κανένας δεν πλησιάζει τις ψαρίνες του και βέβαια κάνε πολλές πολλές κρυψώνες, γιατί γίνεται πολύ βίαιος.
__________________
Το air diffuser, είναι αεραντλία...


Τελευταία επεξεργασία από το χρήστη in the pond : 16-10-11 στις 23:13
Απάντηση με παράθεση
 
Page generated in 0,02097 seconds with 11 queries