Εμφάνιση ενός μόνο μηνύματος
  #16  
Παλιά 21-02-11, 23:45
Το avatar του χρήστη akoulis
akoulis Ο χρήστης akoulis δεν είναι συνδεδεμένος
Member
 
Εγγραφή: 18-02-2011
Περιοχή: γερμανια η περιστερι
Μηνύματα: 372
Προεπιλογή

Παράθεση:
Αρχική Δημοσίευση από blondi Εμφάνιση μηνυμάτων
καλώς όρισες!!!!!!!!!!!!!
καλως σας βρηκα.
-------------------------
Παράθεση:
Αρχική Δημοσίευση από Efh Εμφάνιση μηνυμάτων

...καλως ορισες
γεια ςου marley
-------------------------
τελικα τα εδωσα τα ψαρακια και μου δωσαν 2 brevis 2 saliggaria τροφη το υγρο που βαζουμε στο νερο για να΄ρθει στα ισα του και μου΄παν οτι μπωρω να πηγενω οπωτε θελω να μου κανουν της μετρησης και να μου δεινουν οδηγιες.αγορασα αλλα 2 σαλιγγαρακια και2 nelamprologus leleupi σε μικρη ηλικια πολυ ομορφα ετσι για να δωσω χρωμα και το πετυχα.αφου εβαλα ασπρη αμμο και καμποσα κελυφοι σαλιγγαριων, ασπρες πετρες δεξια, κεραμιδι πλακες αριστερα, στο βαθος στο κεντρο ενα ξυλο με2 μικροφυλα ανουμπια και τελος μαυρο φοντο.ελπιζω να περασει γρηγορα ο καιρος και να φυγει η ασπριλα.θα προσπαθησω να βγαλω φωτο αλλα το νερο ειναι λιγο θολο.τωρα για τα σαλιγγαρια μου ειπαν οτι δεν αυξανοντε ευκολα [τουλαχιστον ετσι καταλαβα]και ειναι καφε με μαυρες ριγες τα 2, και τα αλλα μαυρες διακεκομενες γραμμες. οποιος τα ξερει ας μου πει το ονομα.ενοητε οτι για την αλαγη κρατησα το80%του νερου και στη σκαφη που ειχα βαλει τα ψαρακια δουλευε μεσα το φιλτρο.ελπιζω να κανα καλη δουλεια.ειμαι μονο7 μηνες παθων.

Τελευταία επεξεργασία από το χρήστη akoulis : 21-02-11 στις 23:45 Αιτία: Automerged Doublepost
Απάντηση με παράθεση
 
Page generated in 0,01484 seconds with 11 queries