Θέμα: Ύπνος 240...
Εμφάνιση ενός μόνο μηνύματος
  #79  
Παλιά 01-03-11, 10:31
Το avatar του χρήστη Esprit
Esprit Ο χρήστης Esprit δεν είναι συνδεδεμένος
Member
 
Εγγραφή: 19-12-2010
Περιοχή: Μαρούσι / Αθήνα
Μηνύματα: 238
Send a message via Skype™ to Esprit
Προεπιλογή

Παράθεση:
Αρχική Δημοσίευση από Diskus fan Εμφάνιση μηνυμάτων
Εγώ πάντως δεν κατάλαβα ... ούτε ποιός είναι ο ωραίος νέος ... ούτε ποιός είναι ο παλιός που είναι και αλλιώς ..... μερικά από αυτά που κατάλαβα είναι ότι .... έγραψα ζευγάρι κι' εσύ κατάλαβες ζευγάριΑ. Επίσης κατάλαβα ότι ... έλα παππούλη να σου δείξω τα αμπελοχώραφα σου ..... άρα τσάμπα κουράζομαι.
Καλή συνέχεια.-
Φίλε μου καλημέρα,

δεν καταλαβαίνουμε προς τι η ειρωνεία... Συγγνώμη που το μυαλό μας δεν πήγε στο ότι τα ραμιρεζι πρέπει να είναι ένα και μόνο ζευγάρι και όχι ζευγάρια.

Μπορεί να έχεις δίκιο σε όλα πραγματικά, δεν καταλαβαίνω όμως για ποιό λόγο δεν μπορείς να μπεις σε μία διαδικασία διαλόγου και συζήτησης μαζί μας... Ακόμα και αν είσαι γκουρού της ιχθυολογίας πάλι δεν καταλαβαίνουμε γιατί πρέπει να δεχτούμε την όποια πληροφορία χωρίς να την φιλτράρουμε μέσω ενός υγειούς διαλόγου...

Εδώ σε αυτό το φόρουμ μπηκαμε για τρεις βασικά λόγους, να αντλήσουμε ζωντανή πληροφορία (και όχι να παπαγαλίσουμε υποδείγματα τα οποία ξεψαχνισαμε στην κυριολεξία) , να μοιραστούμε τον ενθουσιασμό μας και να κάνουμε γιατί όχι καινούργιους φίλους. Πίστεψε με εχω μεγάλη εμπειρία σε φόρουμ & σωματεία (υπήρξα και αντιπρόεδρος ενός από αυτών) και απαντήσεις του στυλ ''έλα παππούλη να σου δείξω...'' και ''τσάμπα κουράζομαι'' μόνο αποτρεπτικά μπορούν να λειτουργήσουν για ένα νέο μέλος...

Αν βαριέσαι να μοιραστείς τις γνώσεις σου είναι ακριβώς όπως το είπες ''τσάμπα κουράζομαι''. Δεν είμαστε τύποι του απλά διάβασε το υπόδειγμα και συμπλήρωσε τη φόρμα...

Καλή συνέχεια και σε σένα.

Δημήτρης & Βαρβάρα
__________________
Ο κόσμος είναι γεμάτος από μαγικά πράγματα που περιμένουν υπομονετικά το πνεύμα μας να γίνει πιο οξυδερκές.
Bertrand Russel, 1872-1970
http://www.w-engineering.blogspot.com
Απάντηση με παράθεση
 
Page generated in 0,01661 seconds with 11 queries