Εμφάνιση ενός μόνο μηνύματος
  #35  
Παλιά 06-09-09, 08:11
Το avatar του χρήστη harris samos
harris samos Ο χρήστης harris samos δεν είναι συνδεδεμένος
Senior Member
 
Εγγραφή: 22-12-2008
Περιοχή: Σαμος
Μηνύματα: 4.507
Αποστολή μηνύματος μέσω MSN στον/στην harris samos
Προεπιλογή

Παράθεση:
Αρχική Δημοσίευση από georgarask Εμφάνιση μηνυμάτων
Σε ευχαριστω αν ... και καθε φορα που λεω να αλλαξω κατι ... προκυπτει διαφορετικο aquascape (ελπιζω πιο βελτιωμενο)!


Για το μονοπατι ... μου αρεσε και εμενα! Ετσι επανηλθε (με αλλη μορφη) πιο φυσικο (ελπιζω) μια που πριν ηταν πολυ στημενο! Πηρα μια πετρα ... την εσπασα σε πολλα κομματια και το παιδευω στο μυαλο μου! Πηρα και cabomba furcata (που μου αρεσει) ...
Μια που σηκωθηκα νωρις ... και εχω ορεξη ... αρχισα τις εργασιες!
Χθες ειδα πως μου τελειωσε και το CO2 (βρηκε στιγμη να το κανει) .. θα φτιαξω DIY προς το παρων μια που η μπουκαλα που εχω χλωμο να περασει υδραυλικη δοκιμη ... Δε πτοουμαι! Θα βρω λυση!
Βαζω μερικες φωτογραφιες μηπως με το δικο σας ματι μπορει να δωσει καμια ιδεα για την αριστερη πλευρα (την δεξια την παλευω -- οχι δεν ειναι πολιτικο υπονοουμενο) η οποια με τιποτα δεν μου "καθεται" εχει λιγο χωρο και τοενα φυτο επικαλυπτει το αλλο...
Μη φριξετε! λερωμενα τζαμια λοιπουν φυτα - αλλα επιπλεουν, απλα κανω πειραματα!! Το μεγαλο ξυλο πηρε ποδι ... αφου δε χωραει οπως και να το βαλω!! Αυτη τη φορα θα ασχοληθω και με τις λεπτομεριες ... αλλα αφου τελειωσουν τα χοντρα! Η φτερη εκει που ειναι δε φαινεται .. που να τη βαλω ...?
Ακουω προτασεις και συμβουλες! Μια που εχουν ταλαιπωρηθει πολυ τα φυτα αλλα και τα ψαρακια και οι γαριδες (τσιμπανε το χερι μου) δε θα το πειραξω μετα ... να ηρεμησουν ολα ...
πολυ ανακενηση μπραβο πολυ ομορφο εμενα προσωπικα μου αρεσει παρα πολυ το εχεισ φτιαξει πολυ καλο το κοιτας και νομιζεισ οτι ειναι τεραστιο εγω λεω να το αφυσεις ετσι μη το φορτονεις αλλα φυτα να βλεπεις και λιγο τα ψαρακια σου. οσο για αφτα που επιπλεουν βαλτα κατω αριστερα οχι μπροστα απο την τελευτεα πετρα ενδιαμεσα εχεισ μια τρυπα στα φυτα και την πετρα
__________________
Ένας βλάκας που περπατάει, αξίζει πιο πολύ από δέκα διανοούμενους που κάθονται...
Απάντηση με παράθεση
 
Page generated in 0,01639 seconds with 11 queries