Εμφάνιση ενός μόνο μηνύματος
  #22  
Παλιά 05-02-15, 01:41
Το avatar του χρήστη Diskus fan
Diskus fan Ο χρήστης Diskus fan δεν είναι συνδεδεμένος
Senior Member
 
Εγγραφή: 24-03-2009
Περιοχή: Χαϊδάρι, Αθήνα.
Μηνύματα: 2.844
Προεπιλογή

Παράθεση:
Αρχική Δημοσίευση από stanlee Εμφάνιση μηνυμάτων
Τα φυτά μια χαρά είναι άλλο είναι το θέμα....
Τα φυτά που έχει ο φίλος μας στη 'δισκοθήκη΄' είναι
anubia
hygrofilia corybosa
hygrofilia pinatifida
altenatherna sp
cryptocoryne
echinodorus

και όλα είναι φυτά που ζούνε σε submersed κατάσταση οπότε τι δεν θα αντέξει.........???????????????????
Ξέχασες να βάλεις και το εύρος θερμοκρασίας... Στέλιο.-
-------------------------
Παράθεση:
Αρχική Δημοσίευση από manos76 Εμφάνιση μηνυμάτων
Την ανουμπια αριστερά με τα μεγάλα φύλλα την είχα δει σε ιστοσελίδα πιο παλιά (δεν θυμάμαι πια) που έγραφε ότι δεν ζει πολύ καιρό μέσα σε νερό στο ενυδρείο χαλάει εύκολα... ειναι δύσκολη στην συντήρηση...

φίλε Diskus fan συγνώμη κιόλας αλλά με τον τρόπο σου δεν νομίζω να βοηθάς τους συνχομπιστες... είσαι λίγο απότομος και απόλυτος ... βέβαια δεν σε ξέρω προσωπικά και δεν μπορώ να κρίνω.. αλλά ο τρόπος γραφής σου αυτό με προκαλεί...
Είμαι και απότομος και απόλυτος. Αυτοί που θέλουν να βοηθηθούν... το έχουν κάνει (και το κάνουν).
Είμαστε σχεδόν όλοι... μέλη σε σχεδόν όλα τα forum... οπότε σε κάποιες περιπτώσεις τα συμπεράσματα μας (για το τι και από ποίον... βλέπουμε) τα βγάζουμε κάπως πιο εύκολα.
Ο εν προκειμένω συνχομπίστας... ΔΕΝ ενδιαφέρεται να βοηθηθεί... έχει την άποψη του και την επιδεικνύει.
Κάποιοι εντυπωσιάζονται... και κάποιοι άλλοι (που μάλλον γνωρίζουν και κάτι παραπάνω) όχι.-
-------------------------
Παράθεση:
Αρχική Δημοσίευση από Dimitris77 Εμφάνιση μηνυμάτων
O Fan ποτε δεν γραφει κακοπροαιρετα απλα εχει εναν ιδιαιτερο,χαρακτηριστικο,γραπτο λογο.
Προφορικο λογο δεν εχει διοτι οποτε συναντιομαστε τρωει μονιμως και δεν καταλαβαινεις τι λεει...






Τελευταία επεξεργασία από το χρήστη Diskus fan : 05-02-15 στις 01:41 Αιτία: Automerged Doublepost
Απάντηση με παράθεση
 
Page generated in 0,05679 seconds with 11 queries