Εμφάνιση ενός μόνο μηνύματος
  #65  
Παλιά 25-05-13, 00:06
Το avatar του χρήστη kgf12345
kgf12345 Ο χρήστης kgf12345 δεν είναι συνδεδεμένος
Γηραιοί του GAB
 
Εγγραφή: 08-03-2011
Περιοχή: rio atabapo(μεσα)-alto rio ilioupoli
Μηνύματα: 7.894
Προεπιλογή

Παράθεση:
Αρχική Δημοσίευση από Andros Εμφάνιση μηνυμάτων
Βρε φερε τις ζαρντινιερες και το καθε πραμα στην ωρα του Και.. αν λεω αν βρεις ζαρντινιερες που να μην εχουν κλιση απο πανω προς τον πατο αλλα ισιες ακομα καλυτερα. Και να μην βρεις ισιες κανενα προβλημα

Τελικα νομιζω οτι εγω σε ζαλισα
μπα εμενα δε με ζαλιζεις,ολη νυχτα μπορω να κατσω εδω και να το κανουμε τσατ αν εχεις ορεξη

ζαρντινιερες ισιες(αν καταλαβα καλα,εννοεις ολες οι πλευρες τους να ειναι καθετες) θα βρω ευκολα.το θεμα ειναι οτι δεν νομιζω να βρω δυο ιδιες με διαφορετικο μηκος αλλα ιδιο βαθος.οποτε αναγκαστικα θα παω με τις διαστασεις της μικρης πλευρας,(μεχρι 65 εκατοστα μηκος δηλαδη)και (τουλαχιστον) 15 εκατοστα πλατος.

αυτο για να μπουνε δυο ιδιες.

τωρα για το βαθος και την ποσοτητα υλικων θα περιμενω να μου πεις.εγω θα παρω για αρχη ενα δεκακιλο ελαφροπετρα να βρισκεται και βλεπουμε
-------------------------
Παράθεση:
Αρχική Δημοσίευση από delta66 Εμφάνιση μηνυμάτων
Και τι εγινε?
Ενας φιλος εβγαλε μονομαχινα ζωντανη μεσα απο φιλτρο που ειχε παροπλισει.
Σε 3-4 μερες που συνηθισε το φως, αλωνιζε.
Λες το νερο που ειχε το φιλτρο μεσα, να ηταν περισσοτερο, πιο καθαρο ή καλυτερα οξυγονωμένο απο της λιμνης σου?
Με τη ροη αυτη και την αναταραξη δεν θα εχεις βιοτοπο.
Με τοσα φυτα δεν προκειται να δημιουργηθει προβλημα.
Μονο αναπληρωση της εξατμισης χρειαζεται.
Φτιαξε μια ωραια γουρνα λοιπον αγορακι μου, μια μικρη αντλιουλα και φτανει.
κοιτα,στην αρχη ετσι το σκεφτομουνα.και ελεγα να βαλω απλα ζαρντινιερες απο πανω με φυτα.ετσι κιαλλιως θα χρειαζοντουσαν δηλαδη για την καλυψη και τον ισκιο.οποτε αφου θα τις βαλω που θα τις βαλω,γιατι να μη φιλτραρουν κιολας?δε βαριεσαι,θα μαθουμε και κατι καινουριο.εγω δηλαδη

Τελευταία επεξεργασία από το χρήστη kgf12345 : 25-05-13 στις 00:06 Αιτία: Automerged Doublepost
Απάντηση με παράθεση
 
Page generated in 0,01600 seconds with 11 queries