Εμφάνιση ενός μόνο μηνύματος
  #14  
Παλιά 07-11-11, 13:43
Το avatar του χρήστη ANGEL7
ANGEL7 Ο χρήστης ANGEL7 δεν είναι συνδεδεμένος
Junior Member
 
Εγγραφή: 07-11-2011
Περιοχή: Αθήνα
Μηνύματα: 2
Wink

Παράθεση:
Αρχική Δημοσίευση από antonis15 Εμφάνιση μηνυμάτων
το πηγα στο κτινιατρο την περασμενη πεμπτη και με ειπε φλεγμονη εματο οτι εχει στο ποδι και μου εδωσε ενα vibramicin συροπι και μπορο να πω πως εχει συνελθη το ποδαρακι του κατα 70% και ειμαι πολυ χαρουμενος αλλα εχει διαρια απο το φαρμακο και με εχει ταραξη στις αλλαγες αλλα χαλαλητου...για τον λογο οτι τον εχω σε ενυφρειο και οχι κλουβι βαζο το χερι και το καθαριζω να τον βγαζω η οχι... με βλεπει και τρεχει
Eίναι στρεσαρισμένο και τρέχει να ξεφύγει.Αν θες να σου έρχεται να έχεις υπομονή και να βάζεις μια μικρή λιχουδιά στο χέρι σου και να έρχετε να το τρώει από το χέρι σου.Μπορεί να περιμένεις και 10 λεπτά μέχρι να έρθει.
Αν το κάνεις κάθε μέρα και δυο φορές τη μέρα θα αρχίσει να έρχετε,όταν σε συνηθίσει και χωρίς να έχεις λιχουδιά επάνω στο χέρι σου.
Επίσης εγώ τώρα έχω 5 και είχα 8 σύνολο όλα σε ενυδρεία.όταν το καθαρίζεις να μην το πιάνεις με το χέρι σου γιατί τρομάζει να βάζεις ένα κουτί μέσα στο ενυδρείο με τη πλαινη πλευρα να ακουμπάει το πάτωμα και να έχεις λιχουδια,σαν παγιδα,όταν μπει μέσα να φάει θα το γυρίσεις και θα τον έχεις μέσα στο κουτί και θα κάνεις αλλαγή με την ησυχία σου όσο εκείνο τρώει τη λιχουδιά στο κουτι που το έβαλες.Εγώ τα βάζω στο διάφανο κουτί μεταφοράς ψαριών για να κάνω αλλαγη με την ησυχία μου.
Επίσης μην το βγάζεις από το ενυδρείο για να παίξεις!Δεν είναι γατί ούτε σκυλί!Δυο φορές μου έχει φύγει ένα από αυτά τα καθαρματάκια καταλάθος και έχουμε κάνει το σαλόνι καινούργιο για να το πιάσουμε!!
Γι'αυτα το παιχνίδι είναι η ρόδα τους!Παιχνίδι είναι όταν θα έχεις λιχουδιά στο χέρι και θα κουνάς το χέρι σου και θα το κυνηγάει για να φάει!!Το παιχνίδι πάντα μέσα στο ενυδρείο,αν του κάνεις και δευτερο πάτωμα και βάλεις και γεφυράκια και τραμπάλες θα το βλέπεις να κάνει ακροβατικά και θα γελάς.Θα σου στείλω φωτος να δεις κάποια από τα δικά μου
Απάντηση με παράθεση
 
Page generated in 0,02862 seconds with 11 queries