Εμφάνιση ενός μόνο μηνύματος
  #51  
Παλιά 29-05-10, 09:24
Το avatar του χρήστη dimitris vas
dimitris vas Ο χρήστης dimitris vas δεν είναι συνδεδεμένος
Member
 
Εγγραφή: 17-09-2008
Περιοχή: thesnikh
Μηνύματα: 203
Προεπιλογή

Παράθεση:
Αρχική Δημοσίευση από bokostas Εμφάνιση μηνυμάτων
Πού τον είδες βρε Αλέξανδρε τον λιθοβολισμό? Γιατί πρέπει να χωριστούμε σε 2 ομάδες, από τη μια η συντονιστική ομάδα και από την άλλη τα απλά μέλη που τη λιθοβολούν?
Γιατί οποιαδήποτε πρόταση βελτίωσης πρέπει να εκλαμβάνεται σαν κατηγορία αποτυχίας εναντίον των συντονιστών που θα αισθανθούν θιγμένοι και κατηγορούμενοι
και θα περιχαρακωθούν γύρω από τον τίτλο τους, υποστηρίζοντας ο ένας τον άλλο και αισθανόμενοι ως μια συμπαγής ομάδα ώριμων ανθρώπων που δέχεται επίθεση από 11χρονα?
Όλοι μας αγαπάμε το φόρουμ και θέλουμε να το δούμε καλύτερο και μην κάνεις το λάθος να αισθανθείς ανυνόμενος απέναντι στα μέλη που σας κάνουν επίθεση, γιατί
μόνον αυτό δεν συμβαίνει, δεν άνοιξε κανένας πόλεμος, ούτε είμαστε 2 ομάδες, όλοι μαζί είμαστε κι αν εκφράστηκαν κάποιοι προβληματισμοί αφορούν όλους και κυρίως
την βελτίωση του αγαπημένου μας φόρουμ. Και βελτίωση δεν σημαίνει ότι η συντονιστική ομάδα απέτυχε μέχρι τώρα, προς Θεού, κακώς το εκλαμβάνεις έτσι.
Πάω τώρα να παίξω με τους φίλους μου, γιατί αύριο δεν έχω σχολείο (δεν παρεξηγήθηκα από το "11χρονα", αν και ίσως θα έπρεπε, πλάκα κάνω Αλέξανδρε, για να χαλαρώσουμε)
+1000!!δεν θα μπορουσες να με καλυψεις περισσοτερο...ειδες βρε παιδι μου ο δικηγορος ειναι αλλο πραμμα....
Απάντηση με παράθεση
 
Page generated in 0,01486 seconds with 11 queries