Εμφάνιση ενός μόνο μηνύματος
  #5  
Παλιά 25-05-09, 12:13
stud1296 Ο χρήστης stud1296 δεν είναι συνδεδεμένος
Junior Member
 
Εγγραφή: 22-05-2009
Περιοχή: Hmathia
Μηνύματα: 13
Προεπιλογή

Kαι επειδη αλλο θεωρια και αλλο πραξη πηρα το ενυδρειο μου επλυνα την αμμο και την τοποθετησα, εβαλα και το νερο, εβαλα σε λειτουργεια το φιλτρο και τον θερμοστατη και τωρα ερχεται η ερωτηση!! Μου εδωσαν το Aquasafe και μου ειπαν να βαλω μια 60ml ( πανω κατω τοσο βγαινει συμφωνα με τις οδηγιες ) και σε 7-10 μερες να κανω μετρησεις ( ολες θα τις κανω ) ωστε να δω αν ειναι ετοιμο το νερο και να βαλω τα πρωτα ψαρια. Ρωτησα αν ηταν καλο να το στρωσω με αμμωνια και μου ειπαν οτι δεν υπαρχει λογος, το παραπανω υγρο ειναι οκ. Επισης ρωτησα αν αφου το νερο ειναι ετοιμο αν θα ηταν καλο να κανω μια ποσοστιαια αλλαγη και μου ειπαν οχι. Επειδη εχω κυριολεκτικα πεθαινει στο διαβασμα και δεν εχω διαβασει ποτε τοσο συνολικα ( μονο για το card game magic the gathering για οσους γνωριζουν! ) εχω παθει data overflow. Οποτε τι απο τα παραπανω ειναι σωστο κ τι οχι ; Αν γινεται μεσα σε λιγες γραμμες να εχω το "ζουμι" των οσων γνωριζεται..Ευχαριστω εκ των προτερων και προσπαθω οσο γινεται να κανω κατι καλο γιαυτο κ ρωταω συνεχως!
Απάντηση με παράθεση
 
Page generated in 0,01369 seconds with 11 queries