Εμφάνιση ενός μόνο μηνύματος
  #11  
Παλιά 29-01-14, 21:19
Το avatar του χρήστη stratigos24
stratigos24 Ο χρήστης stratigos24 δεν είναι συνδεδεμένος
Senior Member
 
Εγγραφή: 29-03-2011
Περιοχή: Αθηνα-Βυρωνας
Μηνύματα: 2.278
Προεπιλογή

Παράθεση:
Αρχική Δημοσίευση από johnreta Εμφάνιση μηνυμάτων
Καλησπέρα φίλε μου καλή αρχή να ευχηθώ ξανά!Μήπως και καλός πολίτης??

Και να πω ότι χρειαστείς από τα παρακάτω πες μου να σου κρατήσω όταν εχω εύκαιρα κλαδέματα αν περνάς και απο αμπελόκηπους!

Pogostemon helferi, rotala rotundifolia, pinnatifida hygrophila,riccia fluitans, Xmas moss, Eichhornia Diversifolia, ludwigia repens rubin, staurogyne repens, cuba, Polygonum Sao Paolo, Ludwigia Inclinata Cuba, Pogostemon Erectus, Lobelia Cardinalis mini, anubia nana , pistia stratiotes( εγώ προτείνω πίστια αντί κερατόφυλλο η άλλο είδος!¨)

Αμα πηδήξει δεν ειναι το θεμα αν θα πονέσει αλλά πόσο σύντομα θα το καταλάβεις εσύ οτι το έκανε και λογικά θα κάνει πρώτα χαρτογράφηση του ενυδρείου πριν το επιχειρήσει :P xexe
Ναι ναι...και καλος πολιτης.

Να σαι καλα, σε ευχαριστω πολυ.

Θα ριξω και μια ματια στα φυτα που εχεις, αν καποιο μου κανει να μου δωσεις.

Αμα πηδηξει και σκασει στο καπακι και παλι μεσα, ισως να μην το καταλαβω ποτε...
-------------------------
Παράθεση:
Αρχική Δημοσίευση από Maverick Εμφάνιση μηνυμάτων
Σωστά (άσε που αν μείνει στο πάτωμα ), αλλά γενικά αν υπάρχει καπάκι δεν κάνουν καν την απόπειρα (βλέπουν πότε υπάρχει χώρος/τρύπα/σχισμή για να πηδήξουν και πότε όχι).
Α, βλεπουν... οκ!


-------------------------


Το φιλτρακι sicce που εχω, ξερω οτι εχει σκαλες για ενταση.

Με βαση αυτη τη φωτο, στο 1 θα ειναι οκ? Αν και μου φαινεται πως και στη 2 - 3 θα ειναι οκ για το μονομαχο απο ροη. Θα το δω και στην πραξη.

Ακομα, δεν ξερω τι θα πρωτοχωρεσει στον καδο (εδω γελαμε) του. . Σφουγγαρι? Mini siporax? Τι απ'ολα? αχαχ

Θα βαλω 2 siporax mini, μια φλυδα σφουγγαρι και θα ειναι οκ....
__________________
Urban Mood: https://www.youtube.com/watch?v=pS0ClD5LJ7o

Τελευταία επεξεργασία από το χρήστη stratigos24 : 29-01-14 στις 21:19 Αιτία: Automerged Doublepost
Απάντηση με παράθεση
 
Page generated in 0,01613 seconds with 11 queries