Θέμα: skimmerelss 850lt
Εμφάνιση ενός μόνο μηνύματος
  #114  
Παλιά 27-04-16, 15:55
gregkn73 Ο χρήστης gregkn73 δεν είναι συνδεδεμένος
Member
 
Εγγραφή: 22-02-2013
Περιοχή: komotini
Μηνύματα: 341
Προεπιλογή

Σου μιλήσω όμορφα και ωραία, και εσύ χρησιμοποιείς προστακτική, όπως και κάποιοι αλλοι ,mod εδώ, φαίνεται είναι της μόδας!

Ο Κώστας ονιδιος παλιότερα ,είχε γράψει ότι κρατάει νιτρικά 2-3 , ηθελημένα. Αν άλλαξε τακτική, ας μπει οι ίδιος να μας το πει.

Αν ο ίδιος γραφείς στο θέμα σου πράγματα που δεν ισχύουν δεν τον ξέρω! Άλλοι είμαι σίγουρος πως δεν το κάνουν!!! Ειδικα οινξενοι στα λινκ που σου βαζω. Ειναι χιμοιστες ολοι με "ιστορια"!Οποίος έχει την μύγα μυγιαζεται λέμε στο χωριό μου!

Μπράβο για την όμορφη εικόνα που έχει τώρα το ενυδρείο σου, αλλά είσαι τον καλύτερο παράδειγμα χομπίστας, που γράφει καινβαζει φωτό, όταν όλα πάνε καλά! Στο χόμπι μας από τις στραβες , τις δικές μας και των άλλων μαθαινουμαι, γιναυτοκαινγραφω αναλυτικά τα στραβά που έκανα και τι συνέπειες είχαν. Εσύ όμως στο θέμα σου, για τις στραβες σου που σε αναγκασανννα κανει restart παραπάνω από μία φορά, γιατί δε μας έγραψες; Φωτό από τηννασχηηνεικονα δεν έχεις βάλει επίσης..! Αλλα απο μένα τον ζητάς , επιτακτικά!

Σάκη μην χάνεις την ψυχραιμία σου ακόμη μία φορά, και μην το συνεχιζεις άλλο, αναγκάζοντας με να χάνω πολύτιμο ελεύθερο χρόνο! Δυστυχώς δεν μπορώ να αφήνω αναπάντητες προσβολές, όπως ή προστακτική που χρησιμοποιείς και οι βρισιές- να αποκαλεί κάποιον " καμένο " εγωββρισια το λεω. Και στο αλλο φόρουμ στον κομπλεξικο που νομίζει, ότι τα ξέρει όλα, μόνο αυτός, λίγα του έγραψα! Πιο πολύ τον τσιγκλουσα για να εκτεθεί με τα ξεσπάσματα του. Φιλάκια γκουροβασιλια, μου λείπεις )))

ΥΓ έγραψες αρκετές φορές, ότι με αυτά που γράφω θα κάψω κόσμο! Ο λόγος που γράφω είναι για να μην καεί κόσμος απόντα δικά σου γραφόμενα! Με την ΖΕΟ πχ, είναι πολύ πιο πιθανό κάποιος σχετικά αρχάριος να καεί, παρά να δει αποτελέσματα! Είναι μέθοδος που ζητάει πολλά λεφτά και χομπίστα πάνω από το ενυδρείο όλη την μέρα. Και πολύ εμπειρία , ώστε όταν δεις κάτι στραβό, να σταματήσεις εγκαίρως κάποιο από τα μοοιυκαλακια! Εσύ όταν θα λείπεις, όποιον αφήνεις πίσω , έχει την εμπειρία να κρίνει, ποτε κάτι δεν πάει καλά και τι να σταματήσει να ρίχνει;

ΥΓ2 ξέχασα να γράψω πάντως , ότι σου βγάζω το καπέλο , για την βοήθεια που προσφέρει στα παιδιά με τα φωτιστικα που φτιάχνει. Επειδή έχω φτιάξει και εγω το δικό μου, ξέρω πόσο χρόνος απαιτείται, ειδικά όταν έχεις και μωρο παιδί, και σου αξίζουν πολλά μπράβο.
Απάντηση με παράθεση
 
Page generated in 0,01648 seconds with 11 queries