Εμφάνιση ενός μόνο μηνύματος
  #27  
Παλιά 03-09-03, 02:14
Το avatar του χρήστη batza
batza Ο χρήστης batza δεν είναι συνδεδεμένος
Member
 
Εγγραφή: 22-12-2002
Περιοχή: corfu
Μηνύματα: 172
Προεπιλογή ΤΡΟΜΟΣ ΣΤΟ ΕΝΥΔΡΕΙΟ ΜΕ ΤΟΥΣ ΠΑΠΑΓΑΛΟΨΑΡΟΔΥΣΚΟΥΣ.

Καλα διαβασατε παπαγαλοψαροδισκοι ο μαγκας ο καταστιματαρχεις τους παντρεψε μια χαρα. Και εβαλε και μερικους καρδιναλιους και εδεσε μια χαρα το γυκο .Ολα πιγεναν μια χαρα στο ψαροτικοτατο σουπερ λουξ ενυδρειο της βιτρινας του σουπερ εξιδικευμενου καρακαταστιματος (πετ σοπ, πολουντε και τροπικα ψαρια) μεχρι που καποια μερα σταματισα απεξο απο τη βιτρινα εγω :P . Για χαρασου φιλε μαγαζατορα , ΓΙΑ ΣΟΥ ΚΙ ΕΣΕΝΑ ΑΓΑΠΙΤΕ, ΣΕ ΤΙ ΘΑ ΜΠΟΡΟΥΣΑ ΝΑ ΣΑΣ ΦΑΝΩ ΧΡΙΣΙΜΟΣ , ναι θα ειθελα να δω τι ψαρια εχετε γιατι εχω κατι γενες και θα ειθελα να σας χαρισω μερικα αν θελετε ΑΑΑ!!!!!!!!, κλιστο μεγαλε κικλοφορουν και μιγες , ΑΑΑΑΑ!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!, τι δεν σας εχει ξανατιχει κατι τετιο , ΠΡΑΓΜΑΤΙ ΠΡΟΤΗ ΦΟΡΑ ΜΟΥ ΧΑΡΙΖΟΥΝΕ ΨΑΡΙΑ ΑΠΟ ΤΟΤΕ ΠΟΥ ΑΝΙΞΑ ΤΟ ΚΑΤΑΣΤΙΜΑ , καλη αρχη , ΚΑΙ ΤΙ ΨΑΡΙΑ ΕΙΝΑΙ ,ειναι αφρικανικες κιχλιδες, ΤΙΙΙΙΙΙΙΙΙ ,εκι κοντεψαμε να τον χασουμε, ΜΑ ΑΥΤΑ ΕΙΝΑΙ ΠΑΝΑΚΡΙΒΑ$$$$$$$$$$$$$$$$$$$$$$$ ,ενταξει ιρεμισε δεν ειναι και απο χρισαφι , ΤΑ ΘΕΛΩ ΟΠΟΣΔΙΠΟΤΕ ΚΑΙ ΝΑ ΣΟΥ ΔΟΣΩ ΚΑΙ ΚΑΤΙ, οχι οχι δεν θελω χριματα, αυτο που θελω ειναι να εχεις ενα ενυδρειο ετιμο με την απαρετιτη θερμοκρασια γιρο στους 28, ph8 , και αυτο ειναι ολο , ΕΓΙΝΕ ΦΕΡΤΑ ΑΒΡΙΟ. (ΤΗΝ ΕΠΟΜΕΝΗ), ΟΟΟΟΟΟΟΟ!!!!!!!!! ΤΟΝ ΑΓΑΠΙΤΟ, για και χαρα σου φιλε, ολα ετιμα ΠΑΝ ΕΤΙΜΑ . Πραγματικα ενα ενυδρειο μας περιμενε με ανικτες αγκαλες. Ολα ενταξι το ph, η θερμοκρασια θερμομετρο δεν εχεις ΚΤΣΕ ΝΑ ΦΕΡΩ ΕΝΑ ΑΥΤΟΚΟΛΙΤΟ. Το τοποθετει ολοπεριφανια και περιμενουμε,25, 27,30,35, αμαν 35 βαθμους θα τα τιναξουν τα αχαρα ,ΝΕ ΞΕΡΕΙΣ ΔΕΝ ΕΧΩ ΚΛΥΜΑΤΙΣΤΙΚΟ ΚΑΙ ΕΧΩ ΑΥΤΟ ΤΟ ΠΡΟΒΛΙΜΑΤΑΚΙ ΤΟ ΚΑΛΟΚΕΡΙ , και τορα τι θα κανουμε, ολα εχουν την ιδια θερμοκρασια , ΤΟ ΕΝΥΔΡΕΙΟ ΤΗΣ ΒΙΤΡΙΝΑΣ!!!!!!!!!!!! ΑΥΤΟ ΘΑ ΜΑΣ ΕΞΙΠΙΡΕΤΙΣΕΙ.(βαδιζουμε προς την βιτρινα εκι τα πραγματα ηταν καπος καλιτερα 34 βαθμοι, εχετε για ψαρακια ως εδο ητανε, χαρικα για την γνοριμιαμας ολους αυτους τους μηνες ,ΘΑ ΜΑΣ ΠΑΡΕΙ ΛΙΓΟ ΧΡΟΝΟ ΜΕΧΡΙ ΝΑ ΤΑ ΕΓΚΛΙΜΑΤΙΣΟΥΜΕ, μεγαλε οπος το ειπες σιμερα θα εγκλιματισουμε, ΠΟΣ ΕΙΠΕΣ , οχι τιποτα κατι θιμιθικα , ξερεις κατι αν ειναι να βγει μια ψυχη αστην να βγει να τελιονουμε ριχτα κατευθιαν μεσα. Και τσουπ μεσα . Η σινεχια της ηστοριας μας αυριο .
__________________
African Master
Απάντηση με παράθεση
 
Page generated in 0,01916 seconds with 11 queries