Εμφάνιση ενός μόνο μηνύματος
  #26  
Παλιά 28-04-10, 01:40
Το avatar του χρήστη AQUA PURA
AQUA PURA Ο χρήστης AQUA PURA δεν είναι συνδεδεμένος
Γηραιοί του GAB
 
Εγγραφή: 28-02-2007
Περιοχή: Αθήνα, Ν.Ιωνία
Μηνύματα: 692
Προεπιλογή

Παράθεση:
Αρχική Δημοσίευση από Cornellius Εμφάνιση μηνυμάτων
τα μοσ που εχω τωρα τα εβαλα να δω αν θα προσαρμουστουν ευκολα χωρις το CO2 που δεν εχω βαλει ακομα.

σε καμμια βδομαδουλα θα καταλαβω διαφορα αν παρουν μπρος..
για τις γαριδουλες και μετα πο τις συμβουλες σας ..μαλλον ακυρο το βλεπω..αλλωστε εχω αρκετες που ζουν αρμονικα στο 60αρι - ζουγκλιτσα που εχω.

βρε aquapura.. μιας και θα το κρατησω φυτεμενο moss tank μηπως να το γυρισω σε nano-vivarium που για μενα ειναι προκληση μιας και δεν ξερω καθολου απο vivarium?

τι λες?

P.S. το σετ που εχω ειναι το nanocube complete plus της dennerle to 20αρι με το 11αρι φωτιστικο που δινει η dennerle.

εχω αλλα 2 nano 10λιτρα απο τα οποία μονο το ενα εχω στημένο με αμμο, λίγη μοσ, βραχακια και μερικα φυτακια..



Τι να σου πω φίλε μου cornellius ρώτησες άνθρωπο που είναι τρελαμένος και με τα viv. και με τα moss tank … θα σου έλεγα και τα 2 (το moss tank χωρίς γαρίδες) αλλά το vivarium είναι πιο ξεκούραστο και χωρίς απαιτήσεις καθώς και κάτι διαφορετικό δες τον χρόνο σου πάνω από όλα, την όρεξη σου και πράξε ανάλογα…. Το 20ρι είναι μια χαρά και σε μέγεθος και σε φωτισμό για vivarium…
-------------------------
Παράθεση:
Αρχική Δημοσίευση από Liz@ Εμφάνιση μηνυμάτων
θα μου πειτε και εμενα αν κανει αυτο...?
Philippine Java fern
Βεβαίως και κάνει…
__________________

Τελευταία επεξεργασία από το χρήστη AQUA PURA : 28-04-10 στις 01:40 Αιτία: Automerged Doublepost
Απάντηση με παράθεση
 
Page generated in 0,01486 seconds with 11 queries