Εμφάνιση ενός μόνο μηνύματος
  #23  
Παλιά 10-09-18, 15:02
Νικολέτα Ο χρήστης Νικολέτα δεν είναι συνδεδεμένος
Senior Member
 
Εγγραφή: 02-08-2015
Περιοχή: Θεσσαλονικη
Μηνύματα: 531
Προεπιλογή

Τέλεια σας ευχαριστώ το γεωυφασμα είναι πάνω κατω για την προστασία του liner απο οτι καταλαβαινω . Για σοβάντισμα επειδή είμαστε λίγο πολύ ασχετοι θα πρέπει ή να αγγαρέψω τον μπαμπά μου ή να πληρώσω καποιον να το κάνει αλλά εάν γίνεται και χωρίς με 100% ασφαλεια ειμαστε οκ πιστευω να το παραλειψουμε . Το γεωυφασμα μου ακουγεται καλο το στρώνω για προταστασία του liner απο κάτω και μετά με τον ιδιο τρόπο απο πάνω στρώνω το liner σωστά ? Νομίζω γεωυφασμα θα βρω ευκολα Θεσσαλονικη και πρεπει να ειναι και φτηνο . Θα κοιτάξω :P .

Παιδιά για αντλία σκέφτομαι να πω την αληθεια να παρω ένα φίλτρο λίμνης οπως ειναι τα εξωτερικα των ενυδρειων μας απλως φαντάζομαι με πιο μεγάλο καδο μπορεί ομως και το κουτί που μου δειξατε αλλά μετά θέλει δουλειά και γνώσεις με τις τρύπες τα blunk heads και τους σωλήνες και πιστέψε με δεν θέλω να ακούω για σωλήνες :P . Πρέπει να υπάρχει μία αντλια στον πυθμένα που θα δινει το νερό πάνω στο φίλτρο - κουτί και από εκει απο μια τρύπα να πέφτει στην λίμνη κάπως έτσι λειτουργεί το σύστημα ?


Απο ψάρια μονο χρυσόψαρα και μάλιστα fancy . Ε΄χω βέβαια και 4 μονοουρα που θα τα βάζω εκει μονο για χειμωνα αλλα κατα κανονα μονο fancy που λατρευω . Τα koi μου θυμιζουν γουρούνια του νερου ( αν σε στεναχωρώ Αρτεμισία μου σόρρυ :P ) και δεν μου αρέσουν καθολου οσο μεγάλη λιμνη και να κάνω δεν θα τα έβαζα :P .

Y.Γ. Αρτεμισία και Pavos βρείτε τα ακου και δέχομαι συβμουλές και των δύο σας
Απάντηση με παράθεση
 
Page generated in 0,01460 seconds with 11 queries