Εμφάνιση ενός μόνο μηνύματος
  #14  
Παλιά 01-06-18, 17:04
originalpeter Ο χρήστης originalpeter δεν είναι συνδεδεμένος
Member
 
Εγγραφή: 09-01-2016
Περιοχή: Χαλκίδα
Μηνύματα: 78
Προεπιλογή

Για να ειμαι ειλικρινης λογω πανελληνιων τα εχω αφησει και δεν εχω μετρησει καθολου παραμετρους.Τελευταια αλλαγη εκανα την προηγουμενη βδομαδα.Γενικοτερα αλλαξα ενυδρειο αν θυμασαι και μετεφερα τα ψαρια σε σημειο με αρκετη κινηση με οτι συνεπαγεται..γενικοτερα ομως τα βλεπω φοβικα και θα ελεγα πως ειναι γενικοτερα στρεσαρισμενα και σε συνδυασμο με το κακο aquascape πεφτει αρκετο ξυλο με αποτελεσμα να επιδεινωνεται η κατασταση.Απλα ξαναλεω και δεν νομιζω να ειμαι παραλογος λογω πανελληνιων υπαρχει μεγαλη πιεση το τελευταιο διαστημα και εχουν παει πισω τα πραγματα
-------------------------
Κλεοβουλε οι συνθηκες δεν νομιζω να ειναι κακιες..αφου σε διαστημα 2 μηνων εχουν γεννησει 3 φορες.Τωρα τελευταια το μονο που εχω αλλαξει ειναι οτι ταιζω πιο βαρια για να τρωνε και τα μικρα.Παρεπιπτοντως δεν σε αποκαλεσα ποτε ιχθυολογο αν αναφερεσαι σε αυτο που εγραψα.Απλα ηθελα να πεισω τον φιλο που συμμετεχει στην συζητηση να μου πει την αποψη του!
-------------------------
Κυριως το θεμα μου ειναι οι εβδομαδιαιες αλλαγες διοτι δεν συμβαδιζουν με την πιεση που υπαρχει στην παρουσα φαση.Μονο και μονο αν σκεφτει κανεις πως την προηγουμενη βδομαδα ειχα 20 ωρες μονο φροντιστηριο χωρις διαβασμα ισως με καταλαβει.Τελος παντων δεν ειναι αυτο το θεμα μας απλα ρωτησα αν υπαρχει καποια εναλλακτικη.Αν ειναι τοσο μεγαλη η αναγκη των αλλαγων νερου θα τις ακολουθησω!

Τελευταία επεξεργασία από το χρήστη originalpeter : 01-06-18 στις 17:04 Αιτία: Automerged Doublepost
Απάντηση με παράθεση
 
Page generated in 0,01390 seconds with 11 queries