Εμφάνιση ενός μόνο μηνύματος
  #46  
Παλιά 21-06-14, 23:56
DIMITRAMAS Ο χρήστης DIMITRAMAS δεν είναι συνδεδεμένος
Member
 
Εγγραφή: 29-01-2014
Περιοχή: ΓΕΡΑΚΑΣ
Μηνύματα: 50
Προεπιλογή

Παράθεση:
Αρχική Δημοσίευση από mixalhs89 Εμφάνιση μηνυμάτων
Ίσως φταίω και εγώ γιατί τα είπα μάλλον λίγο μπερδεμένα. Λοιπόν αυτό το link που σου έδωσα έχει να κάνει καθαρά με την αποστολή σου. Όταν ανοίξει η σελίδα λογικά θα δείς αυτό που είναι στην παρακάτω φωτογραφία. Στο πρώτο κόκκινο πλαίσιο βλέπεις τον κωδικό αποστολής που σου έδωσε ο πωλητής σου και στο δεύτερο κόκκινο πλαίσιο ( το κάτω δηλαδή) βλέπεις την πορεία του δέματος. Σε εσένα εκεί που σε εμένα τώρα γράφει Summary θα γράφει Details. Πατώντας Details θα σου εμφανίσει ακριβώς αυτά που έχει εμφανίσει και σε εμένα. Όσον αφορά τώρα αυτόν τον picarduino η ερώτηση μου δεν έχει καμία σχέση με το link αυτό που σου έστειλα απλά είναι τελείως άσχετη και απορία κυρίως από το μήνυμα που σου έστειλε ο πωλητής σήμερα. Ελπίζω να μην σε μπέρδεψα περισσότερο. Ωχ Ωχ περαστικά εύχομαι για τον γκάπακα και καλά να είναι τα μωρά.
Ευχαριστώ
Οσο εσύ έγραφες και πατώντας κλικ σε όλα τα εικονίδια, απλά το details είναι τελευταίο...
Ok αλλά πως σου ήρθε να με ρωτήσεις για τον Picarduino ?
Παρεπιμπτόντως και άσχετο, είδα ότι είσαι από τη Σάμο, ωραίο το νησί σας, πέρυσι και πρόπερσι ήμουν εκεί για ιστιοπλοϊκούς αγώνες, για τη regatta, φέτος δε θα πάω θα φυλάω τα ψάρια
Απάντηση με παράθεση
 
Page generated in 0,01514 seconds with 11 queries