Εμφάνιση ενός μόνο μηνύματος
  #1  
Παλιά 12-01-14, 02:32
Το avatar του χρήστη kgf12345
kgf12345 Ο χρήστης kgf12345 δεν είναι συνδεδεμένος
Γηραιοί του GAB
 
Εγγραφή: 08-03-2011
Περιοχή: rio atabapo(μεσα)-alto rio ilioupoli
Μηνύματα: 7.894
Προεπιλογή απιστευτη εξυπηρετηση απο ελληνικο ιντερνετικο καταστημα για ορχιδεες!

ανοιγω το θεμα εδω να υπαρχει,σε περιπτωση που καποιος ψαχτει για κατι αντιστοιχο.

πριν απο μερικες μερες,λιγο πριν τα χριστουγεννα,αγορασα δυο ορχιδεες απο εδω

http://myorchid.gr/

το παλικαρι που εχει το μαγαζι,επειδη μιλησα μαζι του αρκετα στο τηλεφωνο,ειναι χομπιστας και γνωριζει για τις ορχιδεες πολλα.γραφει αρθρα στο site του κλπ.
το μαγαζι, του προεκυψε μετα.η εξυπηρετηση που κανει και η προσοχη που δινει στη λεπτομερεια ειναι απιστευτη.δεν εχω συναντησει ποτε μου τετοια εξυπηρετηση απο ιντερνετικο η φυσικο μαγαζι πουθενα!

αν σκεφτεται καποιος να ασχοληθει με ορχιδεες κλπ προτιμηστε το,αξιζει πραγματικα!
πηρα τηλεφωνο σημερα και δεν τον πετυχα εκει,ητανε καποιος αλλος.και ο αλλος με βοηθησε,αλλα μου ειπε θα σας παρει ο στεφανος(αν θυμαμαι καλα το ονομα του?)

με πηρε τηλεφωνο μετα απο 5 λεπτα και εκατσε μιση ωρα-40 λεπτα στο τηλεφωνο και μου εξηγουσε τι χρειαζονται τα φυταμου εδωσε ιδεες για το βιβαριουμ,μου ειπε τι να προσεξω,κλπ.
ειχε στειλει και καρτα με ευχες για τα χριστουγεννα επειδη τοτε ειχα κανει την παραγγελια.μιλαμε δεν υπαρχει ο τυπος,απαιχτος!

μαλιστα οταν ειχα παρει την πρωτη φορα,πριν κανω την παραγγελια,σαν ασχετος που ειμαι,εκατσε και τοτε 20 λεπτα στο τηλεφωνο και μου εκανε προτασεις τι μπορω να βαλω και τι να προσεξω.

που θα μπορουσε να με γραψει κανονικα,η να μην ασχοληθει καθολου,αφου μεχρι εκεινη τη στιγμη δεν ειχα πληρωσει για τιποτα.

δεν μου αρεσει η διαφημιση,αλλα αν καποιος ψωνισει,θα καταλαβει τι εννοω.
μεχρι που θυμηθηκε οτι του ειχα πει πως τις θελω για βιβαριουμ, οποτε εψαχνα κατι που να θελει τετοιες συνθηκες.

και επειδη δεν μπορω να μην το δεσω με το αλλο επικαιρο θεμα για το καταστημα που εκλεισε,εχω να πω οτι την εξυπηρετηση που ειχα απτο Myorchid,δεν την ονειρευτηκανε ποτε!

μακαρι να ητανε ολα τα καταστηματα ετσι.
απο μενα εχει ενα πολυ μεγαλο ευχαριστω!

υ.γ
για να μην παρεξηγησει καποιος,να πω οτι τον ανθρωπο δεν τον γνωριζω προσωπικα,
μονο δυο φορες εχουμε μιλησει απτο τηλεφωνο.μια σημερα και μια πριν τα χριστουγεννα.
Απάντηση με παράθεση
 
Page generated in 0,01617 seconds with 11 queries