Εμφάνιση ενός μόνο μηνύματος
  #14  
Παλιά 01-07-13, 13:17
thanos459 Ο χρήστης thanos459 δεν είναι συνδεδεμένος
Member
 
Εγγραφή: 16-10-2012
Περιοχή: αθηνα
Μηνύματα: 25
Προεπιλογή .

καλησπερα φιλε μου και απο μενα,,,ακριβως πριν 4 μηνες ημουν στην θεση σου,,,ολα εξαρτονται απο τα ποσα διαθετεις,ολα αρχισαν οταν ανοιξαν το διπλανο μου διαμερισμα με ακριβως ιδια κλειδαρια με την δικια μου(οπως αυτην που εχεις) και κλειδωσαν φευγοντας κιολας...,,πιστευω ομως με περιπου 250-300 ευρω βαζεις μια αξιολογη κλειδαρια ,,,εγω μετα απο ψαξιμο ενος μηνα περιπου σε κλειδαραδες φορουμ,περιοδικα και και και κατεληξα στον παρακατω συνδυασμο
,,,κλειδαρια με relock,ατσαλινο defender και κυλινδρο ασφαλειας,,,,,
εγω προσπωπικα εβαλα disec monolito ατσαλινο defender.κλειδαρια της iseo fiam ,και κυλινδρο multilock mt-5 με 5 μη αντιγραψιμα κλειδια,,,
τωρα,,,καλη λυση ειναι και η omegaplus αλλα δεν την ηθελα επειδη ειναι λιγο πολυφορεμενη και εχει μεγαλο κλειδι,,,παρολο αυτα ειναι εξισου καλη κλειδαρια,,
αυτα,,,οτι αποριες αν εχεις και περι τιμων στειλε π,μ....
κανεις πολυ καλη κινηση,,,συνηθως πρεπει να παθουμε για να μαθουμε,,,
οσο για αυτους που λενε περι ξεκειδωματα,,,φυσικα οτι κλειδωνει ξεκλειδωνει,,,ο κλειδαρας που εβαλε την δικια μου μου ειπε οτι πριν λιγο καιρο εκλεψαν ενα οδοντιατρειο στο χαλανδρι,,,πηγε αλαξε κλειδαρια και με το που πηγε ο γιατρος τα καινουργια μηχανηματα του τα ξαναεκλεψαν ριχνοντας την πορτα με γρυλλο φορτηγου,,,τι να λεμε τωρα,,,και του ζηταγαν 2.000 να τα επιστρεψουν,,,καινουργια ειχαν 6,000.......
οπως ειπες σκοπος ειναι να τους αποτρεψεις,,,,αυτην που εχεις τωρα την ανοιγει για πλακα ο καθε μικροεγκληματιαςι,,,πιστεψε με δεν θες να ξυπνησεις με κανα νυστερι στο λαιμο,
οσο για τις ηλεκτρονικες,,,,ξεφευγεις σε τιμη,,,,καλες ομως
Απάντηση με παράθεση
 
Page generated in 0,01523 seconds with 11 queries