Εμφάνιση ενός μόνο μηνύματος
  #11  
Παλιά 17-12-12, 23:50
Το avatar του χρήστη gemen
gemen Ο χρήστης gemen δεν είναι συνδεδεμένος
Senior Member
 
Εγγραφή: 30-01-2010
Περιοχή: Ν.Κιλκις
Μηνύματα: 400
Προεπιλογή

γαβριλο προσπαθισε να εχεις περισσοτερες συναλαγες εδω με φιλους και παιδια και της περιοχης σου.μεγαλυτερη χαρα θα παρη καποιος εαν του δωσεις παραδειγμα τα χρυσοψαρακια σου και αυτος σου δωση αλλα ψαρια που θες εσυ και φυτα.
στα μαγαζια η τυχη των ψαριων κατα 90% ειναι γνωστη σε ολους μας.θα πανε εαν ζησουν εως τοτε σε αλλους που δεν θα ξερουν και κριμα.
σου λεω την γνωμη μου,δεν εχω κατι με κανεναν αλλα διαβαζοντας και εσυ με τον καιρο θα δεις την πραγματικη αληθεια που παιζη στο χομπι τοσα χρονια και δεν εχει αλαξη καν τιποτα.τελος παντον.πρατης εσυ οπως σε φωτισει ο θεος.

χρωματιστα χαλικια δεν κανουν για ψαρια.
εαν βαλεις χρυσοψαρα θελουν λεπτη αμμο (κοκομετρια πολυ ψιλη)γιατι την βαζουν στο στομα τους.
το ιδιο και τα κορυ.
το ιδιο τα περισσοτερα ψαρια.

γαβριλο δες τι ψαρια θες εσυ να κρατησεις.δες τι φυτα σου αρεσουν αφου κανεις ευρεση αγορας χωρις να αγορασεις και μαθης τα ονοματα απο φυτα και ψαρια που θες.ελα εδω ξαναγραψε τι ειδες τι σου αρεσε και θα παρης συμβουλες το τι πρεπη να κανεις.

γιαυτο σου λεω παραπανω βρες φιλους και χομπιστες απο την περιοχη σου και προσπαθισε να κανεις με αυτους ανταλαγες θα μαθης πολλα ετσι.αφου ακομη εισαι νεος.ρωτοντας μαθενης.προσεξε μην αρχιζεις παλη να αγοραζεις και σου πουλανε οτι ναναι.δες της αναγκες σου,δες που θες εσυ να πας (τι σταδιο σε ψαρια φυτα τελος παντων εξοπλισμο)και μετα θα σου απαντισουμε ολες της ερωτησεις σου.

πιστεβω να μην σε μπερδεψα περισσοτερο και να σε βοηθισα λιγακι.
εγω εδω θα μαι να σου απαντησω σε οτι γνωριζω.

ΚΑΝΕ ΣΩΣΤΗ ΕΡΕΥΝΑ ΑΓΟΡΑΣ ΚΑΙ ΡΩΤΑ ΑΝΘΡΩΠΟΥΣ ΠΡΩΤΟΥ ΑΓΟΡΑΣΕΙΣ.
αυτο θα σε βοηθισει και εδω στο χομπι, αλλα και αλλου.
χαρικα που τα ειπαμε σου ευχομαι καλη συνεχεια καλες γιορτες να εχεις και συντομα να δεις τα ενυδρεια σου οπως τα εχεις φανταστη.
γιωργος.
Απάντηση με παράθεση
 
Page generated in 0,01486 seconds with 11 queries