Εμφάνιση ενός μόνο μηνύματος
  #6  
Παλιά 31-03-13, 20:01
Το avatar του χρήστη Κουραμπιές
Κουραμπιές Ο χρήστης Κουραμπιές δεν είναι συνδεδεμένος
Senior Member
 
Εγγραφή: 29-07-2012
Περιοχή: Θεσσαλονικη
Μηνύματα: 2.092
Προεπιλογή

Αααα ναι συγγνωμη Κλεοβουλε ξεχασα να πω. Απλα επειδη ειπα να μην αναφερθω ακριβως τι εγινε το παρελειψα αυτο οποτε δικαιολογημενα αυτα που λες. Τα λογια μου στην υπαλληλο ηταν τα εξης ΚΑΤΑ ΛΕΞΗ, "μπορειτε να βαλετε ενα χαρτακι ευθραυστον? Και γενικα να προσεξει λιγο ο φορτωτης στη μεταφορα γιατι περιεχει ζωντανα ψαρια, μπορουν να μεινουν καποιες ωρες στη σακουλα μεσα αλλα μην τα ταλαιπωρουμε παραπανω" και η απαντηση ναι βεβαιως οπως και εκανε (βασικα εγω εβαλα τα χαρτακια). Και ρωτησα οπως παντα, τι ωρα θα ειναι στους προορισμους να πω τα παιδια να πανε να τα παρουν χωρις καθυστερηση λογω ευαισθητου δεματος, και μου ειπε να παρουν τηλεφωνο στα εκει ΚΤΕΛ για να μαθουν τα δρομολογια γιατι υπαρχουν καποιες βλαβες σε καποια λεωφορεια. Κουκου δηλαδη. Λεω δεν μπορειτε να το κοιταξετε εσωτερικα? Οχι μου λεει. Λεω μπορειτε περιπου να μου πειτε εστω να ξερω? Κοιταξτε λεει ειναι 1μιση, 3 παρα θαναι θεσσαλονικη και με το πρωτο δρομολογιο για καθε προορισμο θα φυγουν και αυτα. Οκ λεω δηλαδη πανω κατω για βολο που ηταν τον ενα στις 6-6μιση, και κατερινη που ηταν το αλλο, 4-4μιση. Ε καπου εκει μου λεει. Οκ. Και εφυγα....ουτε λογος οτι θαναι κλειστες οι αποθηκες. Εγω ΠΟΥ ΝΑ ΤΟ ΦΑΝΤΑΣΤΩ!?!?!?

Ειμαι πελατης και διαλεγω καποια μεταφορικη. Εκτος του απαραδεκτου κοστους 3 ευρω -για ενα δεμα φετας 1 κιλο σε αλμη καταλαβατε το πλαστικο με το καπακι- μεχρι σαλονικα και 7 μεχρι βολο (που τελικα τιμολογησαν 5 ευρω αποτι μουπε ο συνχομπιστας, αρα μου φαγανε και 2 ευρω) και για κατερινη 3+4 η 5 δεν θυμαμαι, ειμαι υποχρεωμενος να ξερω την εσωτερικη λειτουργια δηλαδη? Το οτι ρωτησα ποτε θαναι εκει και πηρα απαντηση ΟΤΙ ΝΑΝΑΙ χωρις καμια υπευθυνοτητα, αφου η μια αποθηκη ηταν κλειστη και στο τσαφ το καταφεραμε, και η αλλη ανοιχτη αλλα το δεμα εφτασε 8μιση το βραδυ, δεν φτανει?! Σε οποιαδηπωτε μεταφορικη αν πηγαινα πρωι πρωι, με εξπρες στο 10ρικο θαταν η χρεωση για βολο και θαταν απογευμα βολο ΣΠΙΤΙ ΤΟΥ. Χωρις αγχος και νευρα.

Ουφ...αυτα.
-------------------------
Αααα ωραια ειναι γενικευμενο το φαινομενο....καταλαβα.....προσοχη παιδια!!!

Τελευταία επεξεργασία από το χρήστη Κουραμπιές : 31-03-13 στις 20:01 Αιτία: Automerged Doublepost
Απάντηση με παράθεση
 
Page generated in 0,01721 seconds with 11 queries