Εμφάνιση ενός μόνο μηνύματος
  #55  
Παλιά 19-12-15, 16:52
Το avatar του χρήστη Lth1
Lth1 Ο χρήστης Lth1 δεν είναι συνδεδεμένος
Senior Member
 
Εγγραφή: 15-01-2015
Περιοχή: Αθηνα
Μηνύματα: 2.325
Προεπιλογή

Παράθεση:
Αρχική Δημοσίευση από takis_gt Εμφάνιση μηνυμάτων
Βρε καλωστονα, που χάθηκες εσυ.
Βγάλε βρε και μια φωτό με φωτισμένο το ενυδρείο να παρουμε κανα καλό μάτι

Για το σαμπ Λουκά, θα πρέπει να ψηλώσεις και τα εσωτερικά χωρίσματα, ειναι δυνατη η αντλία, για αυτο συμβαινει αυτό, αλλιως θα πρέπει να μειώσεις την αντλία
Χαθηκα γτ επιασα δουλεια πρωινη(και δεν ειμαι συνηθισμενος) ξυπναω καθε μερα στις 6 και επειτα γυριζω σε κατι αλλες δουλειες και το σπιτι με βλεπει κατα τις 9
Να βγαλω οταν ειναι φωτισμενο,απλα δεν ειναι φωτισμενο ακομα...μεσα στο μηνα...το παω αργα (πολυ αργα..)
εχω αναμονες μπορω να πω σε καπακι ανεμηστηρακια και σαμπ...
Αρα πιστευεις κ.Τακη οτι αν υψωσω και τα χωρισματα θα ειμαι καλα...περιεργο μου φαινεται παντως μπορω να πω..διοτι οταν ξεκιναω την φιλτρανση με καθαρα τα σφουγκαρια κτλ κτλ η κλιμακα του νερου ειναι σε φυσιολογικα επιπεδα..επειτα ομως απο καμια βδομαδα ανεβαινει...
δεν μπορω να το δικαιολογισω αυτο...
Η Φιλτρανση του ενυδρειου με την χαμηλοτερη ταχυτητα λες να ειναι καλη?γτ βλεπω κατι περιεργα στον πατο που αργουν να πανε στο σαμπ..
Επισης δεν σχολιασατε για τα 4 καινουργια...15cm ειναι τα 2 και τα αλλα 2 10
Θα αλλαξω και μεσα στον μηνα την διατροφη τους αρκετα μπορω να πω...
και εχω θεμα τωρα και δεν μπορω να παρω τεστακια...τελικα δεν θα παρω κιτ αλλα μεμονομενα νιτρωδη νιτρικα και αμμωνια...
Α..επισης επειδη δεν εχω ακομα αντλια με ικανο μανομετρικο το βαρελι ειναι αχρηστο...οποτε σκεφτηκα για φιλτρο ανθρακα στην βρυση
__________________

---------------------
Απάντηση με παράθεση
 
Page generated in 0,01620 seconds with 11 queries