Εμφάνιση ενός μόνο μηνύματος
  #5  
Παλιά 10-01-09, 10:04
Το avatar του χρήστη SOCRATIS
SOCRATIS Ο χρήστης SOCRATIS δεν είναι συνδεδεμένος
Goldfish Moderator
 
Εγγραφή: 24-11-2004
Περιοχή: ΒΕΡΟΙΑ
Μηνύματα: 781
Προεπιλογή ΕΠΙΛΟΓΟΣ

Ηρθε η ώρα αυτή παρουσίαση να φτάσει στο τέλος της .Έχουν ήδη περάσει 5 μήνες από την πρώτη καταγραφή και νομίζω ότι δεν έχω τίποτε άλλο να καταθέσω από εδώ και πέρα- τίποτε καινούργιο ή ιδιαίτερο .
Για την ιστορία τα μικρά ranchu είναι πλέον 9 μηνών.
Από τον δεύτερο μήνα χωρίστηκαν σε 2 ομάδες όπου κάθε ομάδα ακολούθησε διαφορετικό τρόπο διαβίωσης .Η μία σε συνθήκες καθαρού νερού και η άλλη σε πράσινου νερού.
23.Μια φωτογραφία περι των λεγομένων.
.................ΚΑΘΑΡΟ ΝΕΡΟ.......................................................ΠΡΑΣΙΝΟ ΝΕΡΟ




Ο αριθμός τους σήμερα δεν ξεπερνα τα 50.Πριν 20 ημέρες εγκατέλειψαν τις εξοχικές τους κατοικίες και ξεχειμωνίαζουν σε ενυδρείο. Άλλα μεγαλώνουν με γρηγορους ρυθμούς ,άλλα με αργούς. Κάθε ένα με την δική τους προσωπικότητα.

.................................................Αναμνηστική φωτογραφία ο πατέρας με μερικά παιδιά του.



.............


Ελπίζω να με συγχωρήσετε για την επιλογή μου να έχω «κλειστά» τα θέματα μέχρι την ολοκλήρωση της κάθε ενότητας.Πιστεύω όμως σε μια παρουσίαση δεν θα πρέπει να παρεμβάλλονται άλλα μηνύματα όσο "ωφέλιμα" ερωτήματα,διαφωνίες ή παρατηρήσεις και αν περιέχουν,για να μπορεί ο καθένας να διαβάσει, συμβουλευτεί, αναζητήσει το θέμα που τον ενδιαφέρει χωρίς διακοπές και τυχών αποπροσανατολισμούς .Όλα αυτά,ευχαρίστως να τεθούν από εδώ και κάτω.
Ευχαριστώ για την υπομονή σας.
__________________
"Πάντα οὖν ὅσα ἂν θέλητε ἵνα ποιῶσιν ὑμῖν οἱ ἄνθρωποι,οὕτω καὶ ὑμεῖς ποιεῖτε αὐτοῖς"
(Ματθ., ζ΄, 12)


Τελευταία επεξεργασία από το χρήστη SOCRATIS : 25-02-16 στις 12:30
Απάντηση με παράθεση
 
Page generated in 0,01877 seconds with 11 queries