Εμφάνιση ενός μόνο μηνύματος
  #44  
Παλιά 06-09-16, 00:35
Το avatar του χρήστη Diskus fan
Diskus fan Ο χρήστης Diskus fan δεν είναι συνδεδεμένος
Senior Member
 
Εγγραφή: 24-03-2009
Περιοχή: Χαϊδάρι, Αθήνα.
Μηνύματα: 2.844
Προεπιλογή

Παράθεση:
Αρχική Δημοσίευση από Yiannis59 Εμφάνιση μηνυμάτων
Προσεχε με τις έτοιμες κατεψυγμένες εχω παθει μεγαλη ζημια παλια στους δισκους καμια φορα ξεπαγωνουν και κάποιοι ασυνείδητοι τις ξαναπαγωνουν και μας τις πλασάρουν.
Έτσι... ΑΚΡΙΒΩΣ.-
-------------------------
Παράθεση:
Αρχική Δημοσίευση από ΔημήτρηςΤ Εμφάνιση μηνυμάτων
Αυτο που παρατηρησα εγω μ μετρησεις παντα ειναι το εξής ,με ελαφροπετρα με συγκεκριμένα ταισματα σ βιτς με φυλλαράκια με κατεψυγμενες ,ολα μετριμενα σ ml η σ κιβακια ,με τα μπλε σφουγγάρια καθαρισμα δυο φορες την εβδομάδα τεταρτη κυριακη ,ιδιες κ οι αλλαγες νερου με ιδια ιχθυοφορτωση ειχα ακριβως τις ιδιες μετρησεις με το ziporax.η μονη διαφορα τους ειναι οταν εριχνα τροφη φτιαγμένη απο μενα μ ζελατίνη μετρημένη σ ζυγαρια ακρίβειας μηπως κ βγει καποιο συμπέρασμα ειναι οτι η ελαφροπετρα σ μια εβδομαδα δεν απονιτροποιουσε πλεον ενω το ζιποραξ μετα απο 3 εβδομάδες περιπου .αυτο που εκανα κρατησε 4 μήνες γιατι ηθελε κ χρονο το καθε υλικο να αναπτύξει την βιολογια του.τα γευματα μ κρέας ηταν 8 κ μονο με κρεας εννοώντας οχι τροφες εμπορίου.γιαυτο κ η απορία μου ειναι για το crystal bio που διαφημιζεται οτι δεν μπουκωνει η για κατι μηχανικό που δεν θα περναει σχεδον τίποτα.
Έχεις γράψει κάπου... το ποσοστό της αλλαγής νερού, που έκανες;

Τελευταία επεξεργασία από το χρήστη Diskus fan : 06-09-16 στις 00:35 Αιτία: Automerged Doublepost
Απάντηση με παράθεση
 
Page generated in 0,01661 seconds with 11 queries